Kosgeb Kredi

1 Saat İçinde Acil Borç Nakit Paraya Mı İhtiyacınız Var ?

İnsan hayatında yer alan acil durumlar nedeni ile nakit ihtiyacı her zaman oluşabilir. Acil olarak paraya ihtiyacınız olması durumunda veya 1 saat içinde acil para bulmanız gerektiğinde bankalara gidemezsiniz. Bankalarda acil para ihtiyaçlarınızı gidermek için yapacağınız işlemler çok daha uzun süreceği için acil para ihtiyaçlarınızda bankalar imdadınıza yetişemez. Ayrıca bankalardan kullanacağınız kredilerde faiz oranları ve kesintilerde çok fazla olacağı için kayıp miktarınız daha fazla olacaktır. Peki 1 saat içinde acil para ihtiyaçlarınızı nasıl giderebilirsiniz?

1 ) Kuyumculardan Kredi Kartı İle Altın Alıp Satma

Acil para ihtiyaçlarınızda uygulayabileceğiniz ve anlık olarak para ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yöntem olan kredi kartı ile altın alıp satım işi en kısa süre de en az kayıpla para bulabileceğiniz bir yöntemdir. Kredi kartınızı kullanarak taksitlendirme yöntemi ile altın alıp aynı saat içinde satış fiyatı üzerinden satış yaparak çok minimal bir kayıp ile acil para ihtiyaçlarınızı gidermiş olursunuz. Bu yöntem günümüzde en fazla kullanılan yöntemler arasında yer alıyor.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Evlere Temizlik İşi Fiyatları Ne Kadar Kazandırır?

2 ) Elinizdeki Çekleri, Senetleri Faktoring Firmalarına Bozdurma

1 saat içinde acil para ihtiyaçlarınızı gidermek için kullanabileceğiniz bir yöntem olan faktöring firmalarına çek ve senet bozdurma yöntemi de karlı bir yöntemdir. Elinizde bulunan ve uzun vadeli olduğu için tahsil edemediğiniz çekleri, senetleri belirli kırma oranları ile faktöring firmalarına bozdurabilirsiniz. Bu yöntem kırdırma oranı düşük olduğu için hem avantajlı olacağınız hem de 1 saat içinde acil para ihtiyacınızı giderebileceğiniz bir yöntemdir.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Sıfır Faizli Kosgeb 2020 Kredisi ve 250 Bin TL Başvuru Şartları

3 ) Faturalı Hatlar İçin Kredi

Acil para ihtiyaçlarınızı gidereceğiniz yöntemlerden biri olan faturalı hatlar için verilen krediler kolayca kullanabileceğiniz kredi türleridir. Ev internet aboneliğiniz veya gsm operatörü aboneliğiniz sayesinde avantajlı ve hızlı kredi kullanarak acil para ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. 15.000 TL ye kadar kredi kullanma şansına sahip olduğunuz bu yöntem ile acil para ihtiyaçlarınızda veya kredi kullanamadığınız durumlarda nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz.

4 ) Senetle Kredi Kullanımı

Acil para ihtiyaçlarınızda yardımınıza yetişen bir diğer yöntem senet karşılığında kredi veren finans kuruluşlarıdır. Senet imzalayarak belirli vadeler sonunda senet borcunuzu ödeyerek acil ihtiyaçlarınızı karşılayabildiğini finans kuruluşları maddi durumunuza, gelir oranınıza göre kredi kullandırıyorlar. 50.000 TŞ ye kadar kefilsiz bir şekilde kredi kullanabileceğiniz bu yöntem sayesinde 1 saat içinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Ev İnternet ve Sabit Hat Sahiplerine Kredi Şartları

5 ) Cep Telefonu Alıp Satma

1 saat içinde acil para ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygulayabileceğiniz bir diğer yöntem faturalı hattınız üzerinden cep telefonu almak ve cep telefonunu bozdurarak paraya çevirmek. Bu yöntem ülkemizde çok sık uygulanan bir yöntem olup kayıp oranı da oldukça düşük bir yöntemdir. 12 ay veya 24 ay vade ile telefon alıp satarak acil para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı