Kart Aidatı Geri Alma
Trend

Aidatsız Kredi Kartları ve Özellikleri

Günümüzde özellikle insanlar artık kendilerinden kart ücreti almayan bankaların verdiği kredi kartlarını tercih etmeye başladılar. Bu durumda ister istemez bankaları müşterilerine aidat almadan kredi kartı verme yarışına sokmuştur. Günümüzde aslında birçok bankanın aidatsız kredi kartı bulunmaktadır. Şimdi sizlere bu bankalardan ve aidat alınmayan kredi kartlarından bahsedeceğiz. Yeni çıkan kanuna göre bankalar artık müşterilerine aidat alınmayan kredi kartı çıkarmak ve vermek zorundadır.
Çünkü müşterilerin cüzdanında birden fazla kredi kartı olduğu düşünülürse ve bunların her birine kart aidatı ödediği varsayılırsa oldukça yüklü bir para tutacağı ortadadır. Bu sebeple artık birçok banka masrafsız kredi kartlarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Axess Business Kart Aidat Ücreti ve İade Alımı

1-) Akbank Axess Free

Akbank Axess kredi kartı vatandaşlarımız tarafından en çok kullanılan ve en popüler olan kredi kartlarından bir tanesidir. Banka müşterilerinin kullanımına aidat alınmayan Axess Free kartı sunmuştur. Akbank aidatsız kart arasında yer alan Axess Free kart yıllık masraf almamasının yanında müşterilerine birçok cazip imkânlarda sağlamaktadır. Bu kart ile otomatik ödeme talimatı verebilir, faturalarınızı ödeyebilir, alışverişlerinizi peşin ya da taksitli olarak yapabilirsiniz.
Hemen her tür kart kampanyalarından yararlanabilme özelliğine sahipsiniz. Axess Free kart ile chip para biriktirebilme ve bu paraları kullanabilmektesiniz. Her tür harcamalarınızı kontrol edebilmekte kartınızın harcama limitini belirleyebilmektesiniz.

2-) İş Bankası Maximum Kredi Kartı

Ülkemizin en köklü bankalarından olan Türkiye İş Bankası, “Hayat Maximum’da” sloganıyla her daim kulaklarımıza ve zihnimizin içine sesini duyurabilmeyi başarmıştır. Müşterilerine sunduğu aidatsız kart özelliğiyle ülkemizde belki de en çok müşterisi olan tek bankadır. Bankacılık hizmetinin kalitesi ve kredi kartının sağladığı avantajları nedeniyle her daim müşterilerinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. İş Bankası ücretsiz kredi kartı hizmeti sağlayan bankalar arasında yerini almış ve kartıyla müşterilerinin hizmetine birçok özellik sunmayı başarmıştır.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Kredi Masraflarını Geri Alma

3-) Garanti Bankası Bonus Flexi Kart

Ülkemizin müşteri potansiyeli bakımından ilk 5 te bulunan bankası olan Garanti Bankası, müşterilerine aidatsız kredi kartı hizmeti sağlamaktadır. Bonus Flexi kredi kartı sizlerden yıllık hiçbir aidat ücreti almadığı gibi sizlere alışverişlerinizde bol bol Bonus kazandırmaktadır.

4-) ING Bank Pegasus Plus Kart

ING Bankası ’da müşterilerine kesinlikle kart aidatı olmayan ve birçok özelliği bulunan Pegasus Plus Kredi Kartı vermektedir. Bu kart ile hem yıllık aidat ödemeyecek hem de Pegasus ile yapacağınız her uçuşta %2 uçuş puanı kazanacaksınız.

5-) Yapı Kredi Bankası World Eko Kart

Yapı Kredi Bankası ’da world aidatsız kredi kartı hizmeti sunan bankalar arasındaki yerini almış bulunmaktadır. Bankanın kredi kartı aynı zamanda temassız kart özelliğine sahip olup, bunun yanında daha birçok avantajı kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır. Sizde kendinize en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine başvurarak World Eko kredi kartınızı alabilir ve nakit avans ya da Worldpuan gibi daha farklı birçok avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Kredi Kartı Aidat İade Dilekçe Örneği

6-) Ve En Son Enpara Aidat Veren Kredi Kartı

Bankacılık konusunda görülmemiş yenililikler getiren finans bank enpara kredi kartı ile örnek olabilecek aidat veren kart çıkartarak çok sayıda müşteri kazanmıştır. Aidat almayarak size aidat ücretini veren enpara ne şartla bunu sağlıyor bir bakalım.

  • Enpara müşterisi olarak belirli bir aya kadar enpara kredi kartınız olmalı
  • Enpara kredi kartı ile başvurduktan sonra her yıl en az 6 ekstrenizin her birinde 10 TL üzeri işlem yapmanız gereli
  • Bu Kampanya 2 yıl boyunca devam eder. Yıllık 100 tl kart ücreti alabilirsiniz.

Daha Detaylı Enpara Size Aidat Veren Kart Konusunu İncelemek için Tıklayın

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Aidatsız Kredi Kartları ve Özellikleri" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı