Akbank

Akbank Aidatı Olmayan Kredi Kartları

AKBANK AİDATI OLMAYAN KREDİ KARTLARI

70 yılı aşkın süredir bankacılık faaliyetlerine devam eden Akbank, milyonlarca müşterisi olan büyük bir bankadır. Bankanın çeşitli tiplerde kredi kartları bulunmaktadır. Kişinin gelir düzeyi, harcama alışkanlıklarına, ihtiyaçlarına göre tasarlanmış kredi kartlarının yıllık ücret bedelleri bulunmaktadır. Lakin son yıllarda banka aidat ücretlerinin geri alınabilmesi konu dahilinde diğer bankalar gibi Akbank’ta çıkardığı yeni kart tiplerinde aidatı olmayan kartları müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Akbank müşterisi olan ya da olmayı düşünen birçok kişi ilk olarak Akbank aidatı olmayan kredi kartları konusunda araştırma yapmaktadır. Bizde yaptığımız araştırmalar sonucunda Akbank’ın aidat istemeyen iki tip kartının bulunduğunu tespit ettik. Eğer sizde Akbank üzerinden kart alacaksanız ve aidat ücreti ödemek istemiyorsanız aşağıdaki kartlara başvuru yapabilirsiniz.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Akbank Gold Kart ve Free Kart Aidat Ücretleri

AKBANK FREE KART

Akbank yıllık kart aidat ücreti olmayan Free Kartı bir seneyi aşkın süredir müşterilerinin kullanımına sunmuş durumda. Hiçbir şekilde yıllık aidat ya da kart ücreti alınmayan Free Kart başvurunuzu yaptıktan sonra birçok özelliğinden yararlanabilirsiniz. Örneğin harcamalarınıza en az 200 TL olacak şekilde sınır koyabilirsiniz. Yine bu kart ile faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Harcamalarınız ve ödemeleriniz karşılığında çip puanlar kazanarak topladığınız puanlarla alışveriş yapabilmektesiniz. Bunun dışında EFT/Havale işlemleri gerçekleştirebilir. Herhangi bir kefil şartı, belge aranmadan küçük miktarlarda kredi çekimi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank aidatı olmayan kredi kartları konusunda tercih edilen en popüler kart Free Kart olarak önümüze çıkıyor.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Akbank Kart Aidat Ücretleri

AXESS ÜCRETSİZ KART

Akbank Klasik kart sahibi olan müşterilerine sunduğu aidat ücreti olmayan bir diğer kredi kartı ise ücretsiz karttır. Bu karta sahip olabilmek için bankanıza en az 6 ay boyunca bu kart üzerinden harcama yapacağınızın garantisini vermek zorundasınız. Eğer belirtilen limit harcamanın altında harcama yapar ya da hiç harcama yapmazsanız bir sonraki ay faturanızda aldığınız kartın ücreti yansılır.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Akbank Aidatı Olmayan Kredi Kartları" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı