Kredi Kartı Aidatı

Akbank Axess Mobil 25 TL Chip Para Kazanma Fırsatı

16.10.2019
Akbank Axess Mobil 25 TL Chip Para Kazanma Fırsatı

Kampanyaya katılmak için Axess mobil uygulamasından katılmanız yeterli olmaktadır. Katıldığınız takdirde Axess mobil ile yapacağınız beşinci 25 TL ve üzeri ödemelerinizde 25 TL chip para puan kazanmaktasınız. Fakat burada çok önemli bir nokta var ki mobil ödeme özelliği sadece Android 5.0 ve üzeri cihazlarda geçerli olabilmektedir.

Axess Mobil 25 TL Chip Para Kazanma Kampanyasının Detayları

 • 4-30 Eylül arasında kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir. Bu tarihlerde kampanyaya kayıt olan müşterilerin Axess Mobil uygulamasının kartlar sekmesindeki Mobil Ödeme menüsüne girerek kayıtlarını tamamlamaları gereklidir. Bunun yanında yine aynı menüden temassız olarak mobil ödemede kullanacakları kartlarını da tanımlatmalılar. Bu kayıt işlemi sonrasında yapacakları beşinci temassız 25 TL ve üzeri alışverişlerine Akbank Axess Mobil 25 TL chip para kazanma fırsatı yakalayacaklar.
 • Yukarıda da belirttiğimiz gibi mobil ödemeler sadece Android 5.0 ve üzeri cihazlar için geçerli olacaktır.
 • Bütün Axess kullanıcılarının kampanyaya katılabilmek için, ilk yapacakları harcamalarından önce kart sahibinin axess mobilden “hemen katıl” butonuna tıklaması gerekmektedir. Butona tıklanması halinde kampanyaya katılmış olmaktasınız. Akbank’ın bu kampanyasına mobil ile katılabilmek için, kampanyanın profil kısmındaki yer alan kampanyalarınız başlığı altında görünmesinin ardından yapılması gerekmektedir.
 • Akbank müşterilerinden kampanyaya katılımı axess mobil aracılığı ile yapmayanlarınki kabul edilmeyecek. Aynı zamanda yaptıkları harcamalarında kampanya için hiçbir önemi olmayacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için axess mobil ile kayıt olunması zorunlu önkoşul olmaktadır.
 • Axess Mobil 25 TL chip para fırsatı kampanyası müşteri bazlıdır. Bunu daha somut olarak ifade edecek olursak bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 25 TL kazanabilmektedir.
 • Kazanmaya hak kazandığınız chip paralarınız kampanya koşulları gerçekleştirildiğinde hesabınıza tanımlanacaktır.
 • Kampanya dahilinde chip para kazanan he kartına 25 TL’si tanımlanan kullanıcılar bu parayı 7 gün içerisinde kullanmalıdır.
 • Yapılacak olan iptal ya da iade işlemlerinde karta tanımlanan chip para geri alınacaktır. Şayet chip para kullanılmış ise kullanılan kısım kadarı ekstrelerine borç olarak yansıtılacaktır.
 • Axess mobil uygulamasında mobil ödeme kısmına ekleyeceğiniz kartın, bireysel ve asıl kart olması zorunluluğu bulunmaktadır.
 • 120 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde kartınızı POS cihazlarına direkt okutarak ödemelerinizi yapabilmektesiniz. Ancak 120 TL’nin üzerindeki alışverişler için yine kartınızın şifresini girmeniz gerekecektir.
 • Akbank 25 TL chip para kazanma fırsatı kampanyasından yararlanabilmek için mobil cihazınızın işletim sistemi üstündeki NFC ödeme için geçerli ödemenin axess mobil olarak tercih edilmesi gerekmektedir.
 • Wings kredi kartları, NEO banka kartları ve bireysel asıl axess kartları kampanya dahilindedir.
 • Aynı gün içerisinde aynı iş yerinden yapılan 25 TL ve üzeri alışverişlerden ilki dikkate alınacaktır.
Aidatsız Kredi Kartı İsteyenler, Bu Yeni Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Axess Business Kart Aidat Ücreti ve İade Alımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yıllık Kredi Kartı Aidatı İade Ücretleri ve Bankalardan Yasal Kart Aidatı Geri Alma Yöntemleri Kart Aidatı Almayan Bankalar. Kredi Masrafları Ücretini Geri Almanız için Burdayız. Kredi Kartı