Akbank

Akbank Kart Aidat Ücretleri

AKBANK KART AİDAT ÜCRETİ

1948 yılında pamuk üreticilerine finansman sağlaması amacı ile kurulan sonrasında ulusal bankaya dönüşen ve ülkemizin en büyük bankalarından biri olan Akbank diğer bankalar gibi bazı kartların aidat ücretini iptal ederken bazı kartlarda aidat ücreti almaktadır. Müşteriler ise Akbank’ı tercih etmeden önce Akbank kart aidat ücreti konusunda araştırmalar yapmaktadır. Bizde Akbank’tan kart almak isteyen ve aidat konusunda bilgi almak isteyen kişiler için Akbank’ın sağladığı kartları ve istedikleri aidat ücretleri konusunda bilgi verelim.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Akbank Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

AKBANK KART TİPLERİ

Akbank müşterilerinin çeşitliliğine göre farklı özelliklere ve yetkilere sahip kart tipleri oluşturmuştur. Her kartın özelliği farklı olduğu gibi yıllık hizmet ücreti (aidat) ücreti de farklılık göstermektedir. Akbank müşterilerine özel çıkardığı farklı kartların isimlerini yazmak gerekirse; Axess Klasik, Axess Gold, Axess Platinium, Axess Business, Axess Öğrenci ve Axess Free Kartıdır. Bu kartların bazılarında kart aidat ücreti bulunurken bazı kartlarda ise aidat ücreti bulunmamaktadır. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki tabloyu inceleyiniz.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Akbank’tan Müşterilerine 50 TL ve 100 TL Hediye

AKBANK YILLIK KART ÜCRETLERİ

Akbank’ın ilk kartı olan Axess Klasik kartı almak isteyen bir kişi yıllık aidat ücreti olarak 134,5 TL ücret ödemektedir. Eğer biraz daha yüksek özellikli kart almak istiyorsanız Axess Gold kart almak zorundasınız. Bu kartın yıllık aidat ücreti ise 150 TL olarak belirlenmiştir. Yüksek miktarlı harcama yapan müşteriler için oluşturulan Axess Premium kartının yıllık aidat ücreti 169 TL olarak listeye yansımaktadır. Son olarak aidat ücreti alan kart ise işletmelere ve kobi sahiplerine verilen Axess Kobi / Axess Business kartıdır. Bu kartın yıllık ücreti 175 TL’dir. Eğer yıllık kart aidat ücreti ödemek istemiyorsanız Axess Free Card kullanabilirsiniz. Bu kartın herhangi bir ücreti bulunmamaktadır. Öğrenciler ise 31 TL aidat ücreti ödeyerek Axess Öğrenci kartına sahip olabilirler.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı