Axess

Axess Platinium Kart Aidatı ve Özellikleri

AXESS PLATİNUM KART

Yüksek gelir sahibi kişiler ve yüksek miktarda harcama yapan kişiler için oluşturulan ve Akbank’tan müşterilerine özel kart olan Axess Platinum kart birbirinden farklı özellikleri ve diğer kredi kartlarında bulunmayan seçenekleri ile dikkat çekiyor. Eğer Axess Platinum kart sahibiyseniz normal axess kart sahiplerinin tüm özelliklerinden yararlanırsınız. Bunun dışında vale hizmetine kadar geniş bir yelpazede birçok seçenekten faydalanabilirsiniz. Axess Platinum kart alabilmek için en yakın Akbank şubesine giderek Platinum kart için başvuru yapınız. Bankanın sizden istediği evrak ve belge işlemlerini tamamladıktan sonra kredi notunuz uygunluk gösterirse banka tarafından kartınız 1 hafta içerisinde size teslim edilir.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Akbank Axess Kredi Kartı Borcu Sorgulama

AXESS PLATİNUM KART ÖZELLİKLERİ

Akbank Axess Platinum kart üyeleri diğer tüm axess kart özelliklerinin tümünden faydalanabilmektedir. Bunun dışında elektronik ekstre, vale hizmeti, işsizlik sigortası, limit arttırımı , fon talimatı, cash para gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz. Örneğin İstanbul’da yer alan bazı alışveriş merkezlerinde yapacağınız alışverişlerin 200 TL’yi geçmesi durumunda valelik hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Üye işyerlerinden yapacağınız alışverişler sonucunda %10 miktarda hesabınızda CASH PARA birikir. Bu Cash Paraları daha sonraki zamanlarda nakit olarak çekebilir ya da harcama yapabilirsiniz. Cash Para aboneliğini başlatmak için kredi kartınıza tanımlı olan cep telefonu numarasından CASHPARA yazıp boşluk bıraktıktan sonra kredi kartınızın son 4 hanesini yazın. 4425 numarasına SMS atarak para biriktirmeye başlayabilirsiniz.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Axess Kart Aidat İade

AXESS PLATİNUM YILLIK ÜCRET AİDAT BEDELLERİ

Axess Platinum kart almak isteyen kişiler başvurularını yaptıktan sonra kart onayları geldiği takdirde alacakları Axess Platinum kart için ilk yıl 169 TL ödeme gerçekleştirmek zorundadır. Bu tutar aidat bedeli olarak alınmakta olup Asıl kart içindir. Ek kart almak isterseniz eğer 84,5 TL aidat bedeli de ek kart için ödenmesi gerekmektedir. 3 ay ödeme erteleme seçeneği bulunan kartın gecikme faizi dışında tüm işlemlerin faiz oranı %2,25’tir. Gecikme faizinde ise %2,75 uygulanmaktadır.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Axess Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır?

AXESS PLATİNUM KART AİDAT NASIL GERİ ALINIR?

Axess Platinum kart sahibiyseniz ve geçmiş yıllara yönelik ödediğiniz aidat bedeli bulunuyorsa bu konuda geri iade almak için lütfen bankanızın müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı