Deniz Bank

Deniz Bank Kredi Kartı Aidat Geri Nasıl Alınır?

DENİZ BANK KART AİDATI NASIL GERİ ALINIR?

Bankacılık kanununda yapılan düzenlemeler ve itiraz sonrası çıkan mahkeme kararları dahilinde bankalardan kredi kartı alıp yıllık ücret yani aidat ödeyen müşteriler yatırdıkları tüm aidat parasını geri alma hakkına sahip oldular. Bu karar sonrasında binlerce Deniz Bank müşterisi de aldıkları kredi kartları için Deniz Bank Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır konusunu araştırarak aidatlarını geri alma yoluna gittiler.

Deniz Bank 80 farklı kredi kartını müşterilerine sunmuş ve çok fazla sayıda kredi kartı kullanan müşterisi olduğunu biliyoruz.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Deniz Bank 200 TL Kazanmak İsteyenlere Fırsat

DENİZ BANK KREDİ KARTI AİDATI GERİ ALMA İŞLEM ADIMLARI 2019

Deniz Bank müşterisi iseniz ve kredi kartınızdan bu sene dahil önceki senelerde alınmış yıllık kart ücreti varsa bu ücretlerin geri alınması konusunda başvuru yapma hakkına sahipsiniz. Tabii bunun bazı hususları vardır. Bu şartları banka şubesinden ya da müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Bunun dışında kredi kartı aidatını geri almak için aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz. İlk olarak bankanızın müşterini hizmetlerini arayın. Deniz Bank Müşteri Hizmetleri numarası 0850 222 0800 olarak hizmet vermektedir. Bu numarayı arayın ve kredi kartları bölümünde müşteri temsilcisine bağlanın. Burada kredi kartınızın yıllık ücret bedelinin geri talep edildiğini belirtin.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Deniz Bank Aidatı Olmayan Kredi Kartları

Eğer bu konuda bir sıkıntı yaşarsanız en yakın banka şubesine giderek dilekçe yazarak başvuru yapın. Bu noktada da bir çözüm bulamazsanız eğer Tüketici Hakem Heyetine gerekli dilekçe başvurusunu yaparak başvurunuzun sonuçlanmasını bekleyiniz. Tüketici hakem heyeti çok büyük aksilik veya sıkıntı durumu olmasa Deniz Bank Kredi Kartı Aidatınını Geri ödemesine yönelik karar veriyor. Bu karar sonrasında bankanıza gerekli belgeleri ulaştırarak kartınız için şu zamana kadar yaptığınız tüm aidat ödemelerini geri alabiliyorsunuz.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Deniz Bank Kart Aidatı

Aldığınız aidat geri ödeme kararı sonrasında ödediğiniz tüm masraflar 1 ile 3 ay arasında hesabınıza geri aktarılır. Genellikle ilk 3 hafta içerisinde aktarılır. Lakin bazı nedenlerden dolayı 3 aya kadar süre bulabilmektedir.

DENİZ BANK KREDİ KARTI TİPLERİ

Deniz Bank 80 farklı kredi kartı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Sizde Deniz Bank üzerinden kredi kartı alacaksanız eğer almadan önce Deniz Bank Kredi Kartı Tipleri ve Aidat Ücretleri adlı konumuzu inceleyerek hangi karta ne kadar para ödendiğini öğrenebilirsiniz.

Geçmişe Dönük -> Alınan Tüm Kart Aidatlarınızı Hemen Geri Almak için TıkLayın!!

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

Bir Soru Cevaplandı

SORU - CEVAP

 "Deniz Bank Kredi Kartı Aidat Geri Nasıl Alınır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı