Deniz Bank

Deniz Bank Kredi Kartı Tipleri ve Aidat Ücretleri

DENİZ BANK

1997 yılında İstanbul’da kurulan sonraki yıllarda özel sermayeli yurtdışı şirketlerine satılan Deniz Bank özel bir mevduat bankasıdır. İlginç deniz reklamları ile ön plana çıkan ve bankacılık alanında kendine has bir müşteri kitlesi oluşturmayı başaran Deniz Bank, kredi kartları için yıllık ücret bedeli adında aidat ödemesi almaktadır. Son yıllarda bankalardan kart aidatlarının geri alınabilmesi nedeni ile bugün Deniz Bank’tan kredi kartı almak isteyen birçok kişi deniz bank kredi kartı aidatı

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Deniz Bank Kredi Kartı Aidat Geri Nasıl Alınır?
konusunda araştırma yapmaktadır. Bu yazımızda Deniz Bank’ın müşterilerine verdiği kredi kartları, bu kartların yıllık aidat ücretleri konusunda bilgi vereceğiz. Deniz Bank müşterilerinin imkan ve gelirlerine göre tam tamına farklı 80 kart oluşturmuştur. Bu kartlardan bazılarında aidat ücret bedeli söz konusu iken bazı kartlarda aidat ödemesi yoktur.

DENİZ BANK KART TİPLERİ

Deniz Bank’ın 80 kartının çoğunluğunu futbol takımlarının taraftarlarına özel oluşturulmuş kartlar oluşturmaktadır. Bu kartların yanında platin versiyonlarının bulunması kart sayısının oldukça fazla olmasına sebep olmuştur. Taraftar kartlarında aidat söz konusu iken Deniz Bank’ın kendi müşterilerin sunduğu banka kartlarında genellikle aidat bedeli almamaktadır. Bir alt başlıkta sadece deniz bank kredi aidatı ala kartları ele alacağız. Diğer kartlarda aidat bulunmamaktadır.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Deniz Bank Kart Aidatı

DENİZ BANK KREDİ KARTI AİDAT ÜCRETLERİ

Deniz Bank, diğer bankaların aksine bazı kartlarda ilk yıl aidat bedeli almazken diğer yıllarda kart ücreti almaktadır. Örneğin UCZ kart aldığınız zaman ilk yıl bir bedel ödemezken ikinci yıl aidat bedeli sadece 6 TL’dir. PTT Bonus kart alacaksanız ilk yıl yine aidat ücreti yokken ikinci yıl hesabınızdan kesilecek olan aidat ücreti 100 TL’dir. Miles&More Gold, Bonus Plus, Bonus Trink, Bursaspor Bonus, Sea&Miles Gold, Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray, Trabzonpor Bonus Plus kartları 133 TL aidat ücret bedeline sahip.           Yukarıda saydığımız kartlar GOLD serisi kartlardır. Platin serisi kartlarda fiyat 154 TL’ye çıkmaktadır. Anadolu takımları ve Alt liglerde bulunan takımların bonus kartları ise 121,5 TL olarak müşterilere sunulmaktadır. Deniz Bank’ın kendine ait olacak şekilde müşterilerine sunduğu kartlarda ise 87 ve 121 TL arasında değişmektedir.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı