Taşıt Kredisi

En Uygun Faiz Oranı ile Taşıt Kredisi Veren Bankalar

EN UYGUN TAŞIT KREDİSİ

Ülke ekonomisi olarak ne kadar zor günlerde olsak bile taşıt pazarında ekonomik canlılık devam ediyor. Devletin sıfır kilometre araçlarda yaptığı vergi indirimleri hem sıfır hem de ikinci el arabalarda alım satım işlerinin artmasına yol açtı. Araba almak isteyen kişiler şu anda uygun faiz oranlı taşıt kredisi almak için bankalarla ilgili aramayı pek sık yapmaktadır. Bizde bu yazımızda hem sıfır hem de ikinci el için en uygun faiz oranı ile taşıt kredisi veren bankaları göstereceğiz.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Taşıt Kredisi Almak İçin Gerekli Şartlar

SIFIR KİLOMETRE İÇİN TAŞIT KREDİSİ

Sıfır kilometre araç almak isteyenler için 50.000 Türk lirası için 60 ay vadeli taşıt kredisi için en uygun faiz oranı ile çalışan bankaları listelemek gerekirse;

Ziraat bankası 0 km araçlar için 60 ay vadeli olacak şekilde 50.000 Türk lirasını %1,49 faiz oranı ile vermektedir. Aylık 1366 lira taksitle ödenen kredinin geri ödeme toplam tutarı 82,192 Türk lirasıdır. Ziraat bankasının dışında en uygun faiz oranı veren bir diğer banka ise Vakıf Bankasıdır. %1,55 faiz oranı ile verilen kredinin aylık taksiti 1390 TL ve geri ödenen miktar ise 83.663 Türk lirasıdır. Çin devletine ait dört bankadan biri olan ve ülkemizde yeni yeni bankacılık hizmetine başlayan ICBC Bankası, taşıt kredisi konusunda uygun faiz oranı ile çalışan bankalardan biridir. %1,64 faiz oranı ile 50.000 Türk lirasını 60 ay vade ile veren bankanın aylık taksit ödemesi 1427 Türk lirasıdır. Toplam ödenecek geri tutar ise 85.897 Türk lirasıdır.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Garanti Bankası Taşıt Kredisi

İKİNCİ EL İÇİN TAŞIT KREDİSİ

İkinci el araç almak isteyenler için 50.000 Türk lirası için 60 ay vadeli taşıt kredisi için en uygun faiz oranı ile çalışan bankaları listelemek gerekirse;

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Araç Kredisi İçin Bankaların Şartları Nelerdir?

Ziraat bankası ikinci el araçlar için 60 ay vadeli olacak şekilde 50.000 Türk lirasını %1,49 faiz oranı ile vermektedir. Aylık 1366 lira taksitle ödenen kredinin geri ödeme toplam tutarı 82,192 Türk lirasıdır. Ziraat bankasının dışında en uygun faiz oranı veren bir diğer banka ise Vakıf Bankasıdır. %1,55 faiz oranı ile verilen kredinin aylık taksiti 1390 TL ve geri ödenen miktar ise 83.663 Türk lirasıdır. Çin devletine ait dört bankadan biri olan ve ülkemizde yeni yeni bankacılık hizmetine başlayan ICBC Bankası, taşıt kredisi konusunda uygun faiz oranı ile çalışan bankalardan biridir. %1,64 faiz oranı ile 50.000 Türk lirasını 60 ay vade ile veren bankanın aylık taksit ödemesi 1427 Türk lirasıdır. Toplam ödenecek geri tutar ise 85.897 Türk lirasıdır.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Kampanya

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı