Kredi Kartı Başvurusu

Enpara Kredi Kartı Başvurusu ve Aidatı 2020 Nedir?

Bu kredi kartı insanların hiçte alışık olmadığı türden bir özelliğe sahip olmaktadır. Çünkü bu kredi kartına ömür boyu aidat ödemeyeceksiniz. Yanlış duymadınız, enpara kredi kartı hiçbir başlık altında müşterilerinden ücret talep etmemektedir. Hatta enpara herhangi bir ücret almadığı gibi kredi kartını düzenli kullanan müşterilerine 2 yıl boyunca yıllık 100 TL de kendisi aidat ödemektedir.

EnPara Kredi Kartı 100 TL Her Yıl Aidat Veriyor

  • Bu eşsiz özellikteki kredi kartının kampanyasından yararlanabilmeniz için öncelikle Enpara müşterisi olmalısınız.
  • Son olarak da enpara kredi kart’ına başvuru işleminizi gerçekleştirdikten sonra her bir yıl için en az 6 ekstrenizde 10 TL ve üzeri işlem bulunuyor olması gerekmektedir. Bu şartları sağladığınız takdirde, 6. Ekstrenizin kesildiği tarihi takip eden 7. Ayda paranız hesabınıza yatırılmaktadır.
Son Dakika ->  ŞekerBank Kredi Kartları ve Özellikleri

EnPara Kredi Kartı Limit ve Faiz Oranları Nedir?

  • Enpara kredi kartı aidat noktasında özelinde düzenlemiş olduğu kampanyalarına ek olarak Mastercard Platinum’un düzenlediği kampanyalara da katılım sağlanabilir.
  • Şayet kredi kartı kullanıcıları nakit paraya sıkışacak olur ve nakit para çekmek isterlerse, bu kartı nakit avans kartı olarak da kullanmaktasınız.
  • En önemli özelliklerinden bir tanesi de yaptığınız alışverişleri sonradan siz taksitlendirebilmektesiniz. Hem de bu taksitlendirmeler ay bazında her biri 1000 TL’ye kadar olan 3 ayrı harcamanız için en ufak bir ek ücret yansıtılmadan yapılabilmektedir.
  • Yine öğrencilere yönelik ayrı bir prosedür geliştirilmiş ve onlara kredi notu gibi durumlara takılmamaları için ayrı bir prosedür uygulanmıştır.
Son Dakika ->  Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Enpara Kart Taksit Nasıl Yapılır?

Kullanımı kadar başvuru yapılması da oldukça kolay olan enpara kredi kartı için tek yapmanız gereken; internet bankacılığı, Mobil Bankacılık ya da Enpara web sitesi üzerinden başvuru yapabilmektedirler.

Enpara Sanal Kart Oluşturma Nasıl Yapılır?

Hâlihazırda Enpara müşterisi olanlar telefon bankacılığı uygulamasındaki menülerinde bulunan kredi kartı sekmesinden de hemen başvur seçeneği ile doğrudan başvuru yapabilmektedirler.

Enpara Kredi Kartı Ek Kart Nasıl Oluşturulur?

Bankanın doğrudan müşterisi olmayanlar ise bankanın internet sitesi aracılığı ile kredi kartı başvurusunda bulunabilmektedirler. Bu başvuruyla birlikte tamamen ücretsiz hesap açılış işlemi de sizler için gerçekleştirilmektedir.

Son Dakika ->  Şeker Bank Aidat Ücreti Nasıl Geri Alınır?

Şayet kredi kartı başvurunuz olumlu bulunursa sizlere hesap açılış sözleşmesi ve kredi kartı kullanım sözleşmesi kurye ile gönderilmektedir. İmza işleri hallolduktan çok kısa bir süre sonra kartınız kullanıma açılmış olmaktadır.

Enpara Kredi Kartı Başvuru Sorgulama Nasıl Yapılır?

Siz başvurunuzu yaptıktan sonra 12 saat gibi kısa bir süre içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Bu yüzden genellikle kredi kart başvurum ne oldu acaba diye sormanıza bile gerek kalmadan tarafınıza anında bilgilendirme mesajı gelmektedir.

Enpara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şayet olurda sizin kredi kartı başvurunuz 12 saatten daha uzun sürecek olursa anında 0850 222 33 63 numaralı hat üzerinden kredi kartı başvurunuzun akıbetini sorgulayabilirsiniz.

Kart başvurunuz olumlu sonuçlandı ise, kartınız tarafınıza kurye aracılığıyla iletilecektir. Kartın basım ve size ulaşım süresi de ortalama 15 iş günü olmaktadır.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir..

Okumaya devam et

SORU - CEVAP

 "Enpara Kredi Kartı Başvurusu ve Aidatı 2020 Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı