Kredi Kartı Aidatı

EV HANIMLARINA KREDİ VERİLMESİ

02.04.2019
EV HANIMLARINA KREDİ VERİLMESİ

Günümüzde ekonomide yaşanan değişimler, insanların daha fazla çalışma isteği, iş yapacak zamanın oluşması gibi faktörler bir araya geldiği zaman ortaya çıkan ihtiyacın giderilmesi için gerekli olan bir iş fikri ve iş fikrinin hayata geçirilmesi için gereken maddi destektir. İş alanına girmek isteyen ama mevcut konumundan dolayı bir iş sahibi olamayan kadınlar hayallerindeki iş fikrini kurabilmek adına maddi eksikliği gidermeye çalışmaktadır. Genellikle ev hanımları ihtiyaç duydukları maddi kaynağı bankalardan kredi çekerek karşılamaktadır. Lakin bankalar çalışmayan ve herhangi bir geliri olmayan ev hanımlarına kredi verme noktasında geri planda kalmaktadır.

Aidatsız Kredi Kartı İsteyenler, Bu Yeni Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Kredi Başvurusu Nasıl İptal Edilir?

EV HANIMLARINA KREDİ NASIL VERİLİR?

Ev hanımlarına kredi verilmesinde birkaç detay bulunmaktadır. Öncelikle ev hanımlarından kredi notlarının yüksek olması bankalar tarafından beklenen beklentiler arasında yer almaktadır. Bunun dışında ev hanımlarının bankalardan çekebileceği kredi türleri genellikle gelir belgesiz, kefilsiz olan ihtiyaç kredileridir. Bunun dışında verilecek olan kredilerde ev hanımlarının kendi üstlerine ait olan bir taşınmaz ya da aracı ipotek ettirerek ya da kefil gösterebildikleri durumlarda bankalar kredi verebilmektedir. Tabii bu bilinen yüzeysel durumlardır. Hangi bankadan kredi çekilecekse o bankanın size en yakın şubesine giderek konu hakkında detaylı bilgi alınması en sağlıklı bilgiyi edinmeniz açısından önemli olacaktır.

Aidatsız Kredi Kartı İsteyenler, Bu Yeni Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  HAVALE İLE EFT ARASINDAKİ FARKLAR NEDİR?

EV HANIMLARINA KREDİ VEREN BANKALAR

Ev hanımlarına kredi veren banka sayısı oldukça azdır. Bunun sebebi ise ödeme konusunda güçlükle karşılaşabilme durumudur. Bu nedenle az sayıda kredi veren bankaları listelemek gerekirse;

Aidatsız Kredi Kartı İsteyenler, Bu Yeni Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Akbank, Finans Bank ve Vakıf Bank ev hanımlarına kredi veren bankaların başında gelmektedir. Genellikle bu bankalar 5000 Türk lirasına kadar kredi vermektedir. Faiz oranları ise Ziraat Bankasında %1,53 Vakıf Bank’ta 1,52 iken diğer bankalarda daha yüksektir. Finans Bank %1,99 Garanti Bankası %2,21 ve Akbank ise %2,22 faiz oranı ile kredi vermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yıllık Kredi Kartı Aidatı İade Ücretleri ve Bankalardan Yasal Kart Aidatı Geri Alma Yöntemleri Kart Aidatı Almayan Bankalar. Kredi Masrafları Ücretini Geri Almanız için Burdayız. Kredi Kartı