Kosgeb Kredi

Ev İnternet ve Sabit Hat Sahiplerine Kredi Şartları

18 yaşından büyük öğrenciler, ev hanımları, emekliler, sigortası çalışan işçiler, çalışmayanlar ve kredi çekemeyenler için özel olarak düzenlenmiş bir kredi türü olan ev internet ve sahip hat sahiplerine kredi ile 10.000 TL den 30.000 TL ye kadar kredi kullanılabiliyor. Kredi kullanabilmek için bankadan bankaya gitmek veya yüksek faiz oranları altında ezilmek yerine cihaz alımlarınızda size kolaylık sağlayan anlaşmalı bankayı tercih edebilirsiniz. Kısa süre de kolayca kredi alabilmek için yerine getirmeniz gereken şartlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

1 ) En az 24 ay Ttnet internet hattına sahip olmanız gerekiyor.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Çay Ocağı Açmak Ne Kadar Kazandırır ?

2 ) En az 6 ay  süre ile Türk Telekom hat sahibiyseniz 12 ay vadeli olarak 10.000 TL ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz.

3 ) Vodafone faturalı hat sahipleri en az 6 ay boyunca faturalarını düzenli olarak ödediklerinde 15.000 TL ye kadar kredi kullanabiliyorlar.

Sabit hat, Ttnet, Vodafone, Türk Telekom hat sahipleri 12 ay vadeli olarak kredi 

Kullanarak cihaz alımı için ihtiyaç duydukları nakit ihtiyaçlarını kısa süre de çözebiliyorlar. Çalışmayan, sigortası olmayan resmi olarak kazancı ve geliri olmayan kişilere, öğrencilere verilen bu kredi  için yapmanız gereken internet veya sabit hat kullandığınız gsm operatörüne veya internet servis sağlayıcısına giderek başvuru yapabilirsiniz. Yapacağınız başvurularda geriye dönük olarak en az 6 ay süre ile faturalarınızı düzenli olarak yatırdığınızı gösteren belgeleri sunmanız gerekiyor. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş olmak,  hat sahibi olmak gibi şartları da sağlamanız gerekiyor. Bu şartları sağlıyorsanız icralık olmanız veya kara liste de olmanız hiç fark etmeden kredi kullanabiliyorsunuz.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Tekel Bayi Açmak Ne Kadar Kazandırır ?

Kredi Özellikleri

Gsm operatörlerinin vereceği kredi 

limitini belirleyen en temel kriter ödediğiniz faturanın limitidir. Fatura miktarı ne kadar yüksek ise size sunulacak kredi miktarı da o kadar yüksek olacaktır. Eğer sabit hattınızın üzerine cihaz satın almışsanız kredi limitiniz daha da artacaktır. GSM operatörü veya internet servis sağlayıcıların dikkat ettiği en önemli nokta faturalarınızın düzenli olarak ödenmesi, ödenen fatura miktarının yüksek olması, hattın üzerinize olması, faturalarınızın üzerine cihaz almış olmanızdır. Bu kriterler maddi durumunuzun kredi ödeyebilmek için yeterli olduğunu belirten kriterler olduğu için kredi finans kuruluşu olarak bu kriterleri baz alıyorlar.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Manav Açmak Ne Kadar Kazandırır ?

Ödeme şartlarında maksimum vade sayısı 12 ay olduğu için ödeme planınız bu taksit sayısına göre belirleniyor. Kredi kullanabilmek için gerekli olan şartlardan birini sağlayamadığınız takdirde kredi kullanamıyorsunuz. Ev internet kullanıcıları, sabit hat sahipleri kredi kullanarak cihaz satın almak istediklerinde bu şartları sağladıklarında kolayca kredi kullanabiliyorlar. Eğer bu şartlardan birini sağlayamıyorlarsa kredi kullanamıyorlar.

Cihaz almak için kullanacakları kredi

Vadesi 12 ay olarak belirlenmiş olup, fatura tarihleri ile yanı tarih olacak şekilde ödeme tarihleri belirlenmiştir. Fatura ödemelerini geciktirmeden ödemeniz gereken bu kredi aynı zamanda bir sonraki krediniz için de yerine getirilmesi gereken bir şart niteliğindedir. Bu nedenle ödemelerinizi geciktirmemeniz sonraki alışverişleriniz için  size avantaj sağlar.

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Ev İnternet ve Sabit Hat Sahiplerine Kredi Şartları" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı