İhtiyaç Kredisi

Finans Bank 2019 İhtiyaç Kredisi

FİNANS BANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Yenilikçi özellikleri, kurumsal bankacılık, vizyonlu yapısı ile ön plana çıkan avantajlı kampanyaları, bol seçenekleri ile müşterilerinin gönlünü fethetmeyi oldukça iyi başaran Finans bank kendi müşterilerine ya da müşterisi olma potansiyeli olan kişilere ihtiyaç kredisi vermektedir. Bu yazımızda tüm bireysel harcamalar için ihtiyaç kredisi çekmeyi düşünenler adına Finans Bank’ın müşterilerine sunmuş olduğu ihtiyaç kredisinin özelliklerini ve nasıl alındığını anlatacağız.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  TEB İhtiyaç Kredisi 2019

FİNANS BANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Finans Bank müşterilerine bireysel harcamalar için sunmuş olduğu ihtiyaç kredisinde diğer tüm bankalar gibi belirli düzenlemeler, şartlar getirmiştir. Öncelikle Finans bank üzerinden çekebileceğiniz ihtiyaç kredisi maksimum 35.000 Türk lirasıdır. Vade ise maksimum 60 ay olacak şekilde düzenlenmiştir. Finans bank üzerinden alınan maksimum 35.000 Türk lirası ihtiyaç kredisi için 30 aya kadar olan vadelerde %1,99 faiz oranı uygulanırken 30 aydan sonraki vadelerde kademeli olarak bir düşüş yaşanmaktadır. Faiz oranı hesaplanırken en düşük faizler baz alınmıştır. Daha detaylı bilgi için yaşadığınız şehirde size en yakın Finans bank şubesini ziyaret ederek bilgi almak en sağlıklısı olacaktır. Çektiğiniz kredilerde ise en az 3 ay vade yapmak zorunluluğu bulunmaktadır.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  İhtiyaç Kredisi Nedir?

FİNANS BANK İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL ALINIR?

Finans Bank’ın müşterilerine sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi için başvuru kanalları İnternet bankacılığı, mobil bankacılık, ATM, çağrı merkezi ve Finans Bank şubeleri ile gerçekleştirilebilir. Finans Bank şube aracılığı ile kredi başvurularında genellikle kredi başvurunuzun cevaplandırılması söz konusudur. Onay alınması durumunda banka şubesine giderek gerekli evrakların doldurulması gerekmektedir.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  İhtiyaç Kredisi

FİNANS BANK İHTİYAÇ KREDİSİ ALMAK İÇİN GEREKLİ BELGELER

Finans Bank üzerinden ihtiyaç kredisi çekmeye karar verdiyseniz bankaya başvuru yaptığınız zaman sizden birtakım belgeler istenmektedir. İstenilen belgeler arasında kimlik, sürücü belgesi ya da pasaportunuza ait fotokopi, çalıştığınız iş yerinden aldığınız gelir belgesi, kredi notunuzun yeterli oranda olması, başvuru belgesi ve bankanın istediği diğer evraklar bütünü sizin krediyi çekebilmeniz için hazır etmeniz gereken belgelerdir.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı