Finans Bank

Finans Bank Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır

FİNANS BANK KART AİDATI

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan QNB Finans Bank müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartlarından yıllık hizmet ücreti almaktadır. Alınan bu ücretler kimi müşterilerin gözüne gelmezken kimi müşteriler için de hayati önem taşıdığı zamanlar olabiliyor. Yargıtay daire başkanlığının kredi kartı aidatları ile ilgili aldığı karar sonrası diğer bankaların müşterilerinde olduğu gibi Finans bank müşterilerinde de kredi kartı aidatı nasıl geri alınır sorusunun cevabı merak edilmeye başlandı. Bu yazımızda Finans bank üyelerinin sahip oldukları kredi kartından alınan aidat ücretinin nasıl geri alınabileceğini anlatacağız.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Finans Bank Kredi Kartı Aidat Ücretleri

FİNANS BANK KREDİ KARTI AİDATI NASIL GERİ ALINIR?

Finans bank müşterisi olup kredi kartı sahibi olan kişiler Yargıtay kararı sonrasında en fazla 10 yıla geri yönelik olacak şekilde aidat iade talebinde bulunabilmektedir. Talebin olumlu karşılanması durumunda en fazla 3 ay içerisinde ödemiş olduğunuz tüm aidat tutarları hesabınıza yüklenir. İade talebi gerçekleştirebilmek için birkaç farklı yol bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi bankanın internet sitesinde yer alan iletişim formu kısmından mesaj yazmaktır. Bunun dışında internet bankacılığı, telefon bankacılığı üzerinden de talebinizi iletebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcinize kredi kartı aidat iade konusunda talebinizi bildirirseniz izlemeniz gereken adımları söyleyecektir. Ayrıca firma şikayetlerinin yayınlandığı sitelerde şikayetinizi yazarak kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  EnPara Kredi Kartı Borcu Öğrenme

İnternet yolu ile başvuru yapma seçeneğiniz bu kadar kısıtlı değil tabii ki. Sosyal ağ sitelerinde yer alan resmi hesaplara özel mesaj yolu ile iade talebinizi ileterek prosedür hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler genellikle interaktif işlemler olarak geçmektedir. Eğer eski usul ile iş yapmayı seviyorsanız bankanızın size en yakın olan şubesine giderek iade dilekçe metni hazırlayarak banka yetkililerine teslim edebilirsiniz. Böylece talebiniz işleme alınır. Tüm bu yöntemlerin dışında kredi kartı aidat iade almak için en etkin yol ise tüketici hakem heyetine başvuru yapmaktır. Dekontlarınız ve iade dilekçeniz ile birlikte yaşadığınız şehirdeki tüketici hakem heyetine giderek başvurunuzu yapın. Kısa sürede başvurunuz cevaplandıktan sonra size geri dönüş sağlanacaktır.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı