Garanti Bankası

Garanti Bankası İle Bedava 25 TL Kazanma Fırsatı

Milyonlarca müşterisi bulunan garanti bankası kredi kartı kullanıcılarına birbirinden özel kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Garanti bankası ile 25 TL kazanma fırsatı, bankanın kredi kartı kullanıcılarına düzenlediği dikkat çekici kampanyalardan sadece bir tanesidir. Ancak bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların elbette bazı gereklilikleri yerine getirmesi gerekmektedir. 25 Eylül 2019 tarihi ile 04 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyaya Garanti BBVA Mobile giriş yapan ilk 1950 kişi 25 TL değerinde Steam Cüzdan kodu kazanma şansı yakalıyor.

Garanti Bankası tarafından düzenlenen kampanya limitli olup, kampanyadan daha önceden Steam platformundan alışveriş yapan belli sayıdaki kullanıcılar faydalanabilmektedir. Garanti Bankası bireysel BBVA mobile giriş yaptığınız zaman Steam Cüzdan kodu otomatik olarak cep telefonunuza kısa mesaj yoluyla gönderilmektedir. Kodunuza istediğiniz zaman Garanti BBVA Mobil ya da Garanti internetteki kampanyalar kısmından ulaşabilme imkanına sahipsiniz. Şimdi sizlere Garanti Bankası ile bedava 25 TL kazanma fırsatı sunan kampanyanın detaylarından bahsedelim.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Flexi Borç Öğrenme ve Limit Sorgulama

Garanti Bankası İle Bedava 25 TL Kazanma Kampanya Detayları

 • Bireysel Garanti BBVA Mobil’e giriş yapanlar kampanya kodu kazanma şansını yakalayacaklardır. Ancak kampanyadan sadece daha önceden Steam platformundan harcama yapanlar istifade edebileceklerdir.
 • Kampanya belirli bir sayıyla sınırlı olup, Bireysel Garanti BBVA Mobil’e giriş yapan ilk 1950 kişi kampanyadan yararlanabilecektir.
 • Başarılı giriş yapan kişilerin Steam cüzdan kodları bankada kayıtlı olan güncel cep telefon numaralarına kısa mesaj yoluyla iletilecektir.
 • Kampanya süresi kapsamında bir kişi en fazla ancak 1 kod kazanabilme hakkına sahiptir.
 • Garanti Bankası ile bedava 25 TL kazanma fırsatı kampanyası kapsamında kazanılan cüzdan kodu tek kullanımlık olup, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 • Kısa mesaj yoluyla kazanmış olduğunuz kodlar https://store.steampowered.com adresi üzerinden gerekli direktifler takip edilerek aktif hale getirilmektedir.
 • Burada en önemli olan kodun iletileceği cep telefonu numarasının banka sisteminde kayıtlı ve güncel olması gerekmektedir.
 • Steam cüzdan kodlarını sadece Steam dijital oyun platformlarında kullanabilirsiniz.
 • Kullanıcılar https://store.steampowered.com adresinden profil kısmının altında yer alan Hesap Detayları sayfasına girmelidir. Burada Steam Cüzdanına Para Ekleyin linkine tıklayarak açılan sayfada Bir Steam Cüzdan Kodu ya da Hediye Kartı Kullan’ a tıklamalıdırlar. Sonrasında kazanmış oldukları indirim kodunu rahatlıkla kullanabilirler.
 • Garanti Bankası ile bedava 25 TL kazanma fırsatı kapsamında kazanılan kodun kayıp, çalıntı ya da daha başka şekilde kullanılmış olmasından sorumlu değildir.
 • Garanti Bankası 25 TL değerindeki bütün Steam Cüzdan kodlarını satın almıştır.
 • Steam cüzdan kodları hiçbir şekilde para ile satın alınamaz ve paraya çevrilemez.
 • Düzenlenen bu kampanyaya Garanti Bankası çalışanları ve 18 yaşından küçük olanlar kampanyaya dahil edilmemiştir.
Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Garanti Bankası İle Bedava 25 TL Kazanma Fırsatı" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı