Garanti Bankası

Garanti Bankası Kart Aidat Ücreti Nasıl Geri Alınır?

GARANTİ BONUS KART

Kıvırcık saçlı reklamları ile zihinlere kazınan ve bugünlerde kıvırcık yerine bonus dememize sebep olacak derecede etkili reklam filmi ile hayatımıza giren ve 20 seneye yakın bir süredir avantajları, kampanyaları, para puanları ile gönüllerde taht kuran Garanti Bonus kart her sene yıllık hizmet ücreti olarak aidat almaktadır. Geçtiğimiz yıllarda banka aidatlarının geri iade edilmesi konusunda dava kararı çıkmasının ardından birçok bankanın müşteri ödenen aidatları nasıl geri alacakları konusunu araştırmaya başladı. Bu banka müşterilerinden bir kısmı da bonus kart müşterileri idi. Garanti Bankası Bonus Kart İade Nasıl Alınır başlıklı yazımızda bu sene ve önceki senelerde ödediğiniz aidat ücretlerini geri almanın yolunu anlatacağız.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

BONUS KART AİDAT İADESİ NASIL GERİ ALINIR?

Geçmişe Dönük -> Alınan Tüm Kart Aidatlarınızı Hemen Geri Almak için TıkLayın!!

Diğer bankalara nazaran Garanti Bankası müşterilerine kart aidatı iadesi konusunda daha esnek davranıyor. Bankanızdan aidat iadesini geri alabilmek için iki yolunuz bulunuyor. Bu iki yolu denedikten sonra kesinlikle paranızı geri alabilirsiniz. Eğer aksi bir durum olursa tüketici hakem heyetine gitmek ise yedek yol olarak 3.seçenek şeklinde karşımızda duruyor. Garanti Bankası Bonus Kart İade Nasıl Alınır diye soruyorsanız ilk yolu anlatalım.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Garanti Bankası Kart Aidat Ücreti

Banka kartınıza tanımlanmış olan cep telefonu numaranızdan Garanti bankası müşteri hizmetleri numarası 444 0 333 numarasını arayın. Karşınıza otomatik yapay zeka telefon botu çıkacaktır. Burada sizden sesli talimat isteyecektir. Bu kısımda kart aidatı söyleyerek sizi yönlendiren kısımda istenilen bilgileri girmeniz gerekiyor. Bilgilerin girişinden sonra müşteri hizmetlerine aktarım süreci başlıyor. Müşteri hizmetleri görevi gereği sizi kart aidat iadesi konusunda vazgeçirmek için kampanyalar sunsa dahi kararınızdan vazgeçmediğiniz takdirde sizden küçük bir söz vermenizi rica ediyorlar. 1 yıl boyunca bonus kartınızı açık tutma seçeneği ile kart ücret bedeli iptal edilebiliyor.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Flexi Borç Öğrenme ve Limit Sorgulama

Şu zamana kadar ödediğiniz paralar için ise ikinci yolu denemeniz gerekmektedir. Bankanızın size en yakın şubesine giderek bankacılık hizmetleri kısmından fiş alınız. Görüşme sırası size geldiği zaman kart aidat bedellerinin tarafınıza ödenmesi için dilekçe vermeniz istenecek. Dilekçeyi verdikten sonra kısa bir süre içerisinde bütün bedeller tarafınıza iade edilecektir.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

Bir Soru Cevaplandı

  1. Geriye dönük kart aidatlarının yanında birde kullanılmış kredilerin dosya masraflarını aynı anda dilekçe verebiliyormuyuz tesekurler

SORU - CEVAP

 "Garanti Bankası Kart Aidat Ücreti Nasıl Geri Alınır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı