Taşıt Kredisi

Garanti Bankası Taşıt Kredisi

GARANTİ BANKASI TAŞIT KREDİSİ

Ülkemizin en büyük bankalarından biri olan Garanti Bankası müşterilerine istenildiği takdirde 0 istenildiği takdirde 2.el taşıtlar için kredi imkanı sunmaktadır. Garanti Bankası müşterilerinden taşıt almak isteyenler hayal ettikleri araca kavuşmak için taşıt kredisi başvurusu yaparak lazım olan nakit ihtiyacını giderebilirler.

GARANTİ BANKASI TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Garanti bankası müşterilerine taşıt kredisi verirken bazı hususlara dikkat etmektedir. Örneğin almak istediğiniz araç 120.000 Türk lirasından daha az bir tutara sahip ise 60 aya kadar vade seçeneği sunarken 120.000 Türk lirasından daha fazla olan araçlar için en fazla 48 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır. Tabii ki almak istediğiniz araç belli değilse bankadan yapacağınız kredi başvurusu sırasında alacağınız aracı belirleyerek aracın yaşı, aracın hasar durumu, aracın piyasa değeri gibi değişkenler göz önüne alınarak banka size kredi teklifi hazırlamaktadır. Çekeceğiniz kredi miktarı ise en fazla 500.000 Türk lirası ile sınırlandırılmıştır. Bankanın müşterilerine vermiş olduğu taşıt kredisi için uygulanan faiz oranı ise %1,85

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Taşıt Kredisi Almak İçin Gerekli Şartlar
oranında sabitlenmiştir. Eğer alacağınız araç 2.el ise faiz oranı %1,89 olarak sabitlenmiş durumdadır. Tabii ki şu ana kadar anlattıklarımız bireysel başvurular için geçerli idi. Eğer şirketiniz ya da KOBİ üzerine araç alımı gerçekleştirilecekse daha detaylı bilgi için en yakın Garanti Bankası şubesine giderek bilgi almak yararlı olacaktır.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  En Uygun Faiz Oranı ile Taşıt Kredisi Veren Bankalar

GARANTİ BANKASI TAŞIT KREDİSİ ÖRNEĞİ

Öncelikle çekmek istediğiniz kredi miktarı ve vade seçeneği ile ilgili olarak aylık ne kadar ödeyeceğinizi, toplamda ne kadar ödeyeceğinizi Garanti Bankası resmi sitesinden hesaplama bölümünden değerleri girerek görebilirsiniz. Bizim örnek vermemiz gerekirse 58.000 Türk lirası ile sıfır kilometre bir araç almak isteyen birisi 60 ay vade seçeneği ile kredi çekimi yaparsa aylık 1.758 Türk lirası öderken toplamda ise 105.515 Türk lirası ödeme gerçekleştirir.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Araç Kredisi İçin Bankaların Şartları Nelerdir?

GARANTİ BANKASI TAŞIT KREDİSİ NASIL ALINIR?

Garanti bankasından taşıt kredisi almak için İnternet bankacılığı, şubeler, ATM cihazları, mobil bankacılık üzerinden başvuru yapabilme seçeneğine sahiptir.

GARANTİ BANKASI TAŞIT KREDİSİ İÇİN GEREKLİ BELGELER

Garanti bankasından çekilmesi istenen taşıt kredisi için gerekli belgeler şu şekildedir;

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • 0 km araçlar için proforma fatura, 2.el araçlar için aracın ruhsatı veya geçici tescil belgesi
  • Gelir belgesi

İstenilen belgeler arasında yer almaktadır.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Garanti Bankası Taşıt Kredisi" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı