Kredi Kartı Aidatı

HSBC Bank Kart Aidatları Neler?

05.04.2019
HSBC Bank Kart Aidatları Neler?

Türkiye’de hizmet vermekte olan bankalardan bir tanesi olan HSBC müşterilerine hizmet konusunda oldukça başarılı bir banka olmaktadır. Ayrıca potansiyele, özelliklere göre birtakım farklı kartlarının bulunduğunu belirtmekte fayda var. Böylelikle sizlerin de ihtiyaçlarınız varsa bu ihtiyaçlar doğrultusunda en uygun ve ideal şekildeki kart aidatı ücretlerini bilerek buna uygun şekilde kart temininde bulunmak mümkündür. Çoğu kişinin aklında bulunan HSBC Bank kart aidatı ücreti farklı kartlarda farklı ücretler ile karşınıza çıkacaktır.

  • Advantage klasik kart olarak bilinen kartı tercih ederseniz o zaman 119 TL gibi bir ücret ile karşı karşıya kalacaksınız.
  • Öğrenciler için Kampüs kart olarak hizmet veren kartın yıllık aidat ücreti 64 TL olarak belirlenmiş durumdadır.
Aidatsız Kredi Kartı İsteyenler, Bu Yeni Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  HSBC Kredi Kartı Aidat Ücretleri

 Sizler de bu iki kart arasından kendi isteğinize göre en uygun olanını rahatlıkla belirleyebilir ve tercih edebilirsiniz.

Ayrıca;

  • Platin kart sahipleri için 169 TL gibi bir ücret ile yıllık kart aidatı alınmaktadır. Bununla birlikte çalınmış olan ya da kaybolan kartların yenileme ücreti 11 TL olarak belirlenmiştir. Belirtilmiş olan bu kartların ek kartlarını temin etmek için 57 TL ve 97 TL arasında bir değişim göstererek ücret ödenerek kart temininde bulunmak mümkündü.
Aidatsız Kredi Kartı İsteyenler, Bu Yeni Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  İsviçre Bankalarında Hesap Açma Nasıl Yapılır?

 Böylelikle HSBC Bank kart aidatı her daim sizler için en uygunu ve en ideali olacaktır. Çünkü farklı avantajlar ve farklı şekildeki hizmetlerden faydalanmak isteyen bütün herkesin bu istekler neticesinde ideal tarzdaki hizmetlerden memnun kalabileceğini belirtmekte fayda var. Sizler de bu konuda her daim profesyonel bir şekilde destek almak isterseniz o zaman banka müşteri temsilcisi ile görüşebileceğiniz gibi aynı zamanda da banka şubesine giderek buradan da her daim en uygun şekilde bilgi edinmeniz mümkün olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yıllık Kredi Kartı Aidatı İade Ücretleri ve Bankalardan Yasal Kart Aidatı Geri Alma Yöntemleri Kart Aidatı Almayan Bankalar. Kredi Masrafları Ücretini Geri Almanız için Burdayız. Kredi Kartı