Hsbc Bank

HSBC Kredi Kartı Aidat Ücretleri

HSBC KREDİ KART YILLIK ÜCRETLERİ

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan HSBC, müşterilerin özelliklerine, potansiyeline göre çeşitli kredi kartları vermektedir. Bu Kredi kartlarının yıllık ücretleri bulunmaktadır. Bu ücretler kartların özelliklerine göre değişim göstermektedir. 2013 yılında gümrük Bakanlığı’nın çıkardığı yasaya göre kredi kartlarından aidat alınamaz kararından sonra birçok banka müşterisi internette kredi kartları aidatı konusunda araştırma yapmaktadır. Bankalar bazı kredi kartlarında aidat ücreti uygularken bazı kartlarda aidat ücreti almamaktadır. HSBC bankası ise aynı şekilde bazı kartlarından aidat ücreti talep ederken bazı kartlarını belirli söz karşılığında aidat bedeli olmayacak şekilde vermektedir. Bu yazımızda HSBC bankasından alınabilen kredi kartlarının aidat ücretlerini yazacağız.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  İsviçre Bankalarında Hesap Açma Nasıl Yapılır?

HSBC KREDİ KARTI AİDAT ÜCRETLERİ

Advantage klasik kart almak istiyorsanız eğer ödeyeceğiniz aidat tutarı 119 Türk lirasıdır. Öğrencilerine yönelik olan Kampüs kart yıllık 64 Türk lirası tutarında bir aidat Bedeli istemektedir. Advantage Gold Kart yıllık 149 Türk lirası aidat bedeli ile ücretlendirilmektedir. Platin kart ise 169 TL ile ücretlendirilmiş durumda. HSBC Bankası’nın bir diğer kartı olan Advance kart sahipleri yıllık 169 Türk lirası aidat Bedeli ödemektedir. Sahip olduğu Premier Miles kartı 196 Türk lirası yıllık hizmet ücretlerine sahiptir. HSBC Concept kart sahipleri ise aidat ücreti olarak herhangi bir ödeme yapmaktadırlar. Kaybolan ya da çalınan kredi kartları için kredi kartı yenileme ücreti ise 11 türk lirasıdır. Yukarıdaki kartları baz özellikleri kısıtlanarak çıkartılan ek kartları ise 57 Türk lirası ile 97 Türk lirası arasında değişim göstermektedir.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  HSBC Bank Kart Aidatları Neler?

HSBC KREDİ KARTLARI

Bir önceki yazımız olan HSBC kredi kartları konusunda kartların çeşitleri ve özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bir sonraki yazımız olan HSBC Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır yazımızda ise en fazla 10 yıla geri dönük olacak şekilde ödemiş olduğunuz tüm aidat bedellerinin geri nasıl alınacağı konusunda işlem talimatları belirtilmiştir. Konu altından yorum yaparak almak istediğiniz kartın aidat bedelini sorabilir ya da aidat bedelinin olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Son olarak yine konu altından yorum yaparak kartınızın aidatını nasıl geri alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Bir Soru Cevaplandı

SORU - CEVAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı