Kredi Kartı Aidatı

ING Bank Borç Sorgula ve Limit Öğrenme

29.10.2019
ING Bank Borç Sorgula ve Limit Öğrenme

ING ve Garanti Bankası’nın anlaşması ile müşterilere sunulan ING Bonus kredi kartı ile bir çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Kredi kartınız ile yapacağınız harcamalar sonrası ise borcunuzu çeşitli kanallardan öğrenebilirsiniz. Kredi kartı borç ekstresi adresinize gelebileceği gibi kredi kartı ekstrenizin adrese gelmeden de öğrenme imkanınız bulunmaktadır. ING Bonus borç sorgulama ve limit sorgulama işlemlerini nasıl gerçekleştireceğinizi yazımızın devamını inceleyerek öğrenebilirsiniz.

ING Bonus borç sorgulama

ING Bonus borç sorgulama işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Cep telefonlarınızdan, tabletlerinizden ve bilgisayarlarınızdan ING Bank internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz. İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonra kredi kartı bölümünden sahip olduğunuz kredi kartınız seçerek borcunun ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu alandan borcunuzun toplam tutarı, son dönem ekstre borcu, asgari ödeme tutarı, güncel ve dönem kredi kartı hareketlerini inceleme imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca geçmiş yıllara ait borçlarınızı da sorgulayabilirsiniz.

Buna Bakmalısın; Geçmişe Dönük Alınan, Bütün Kart Aidatınızı Geri Alın!!  ING Bank Kart Aidatı

İnternet bankacılığı haricinde telefon bankacılığını da kullanarak ne kadar borcunuz olduğunu öğrenebilirsiniz. Telefon bankacılığında direk borçlarınızı dinleme imkanınız bulunmaktadır. Bu sayede müşteri temsilcisine bağlanmanıza gerek kalmadan borç bilgilerinizi öğrenme imkanınız bulunmaktadır. ING Bank telefon bankacılığı numarası 0850 222 0 600.

Bu yolların yanı sıra bankanın şubelerinden ve ATM’lerinde de ING Bonus borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Banka şubelerinden yetkili kişi ile görüşerek borç bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. ATM’leri kullanarak dönem borcunuzu ve harcama detayı gibi bir çok bilgiyi edinebilirsiniz.

Buna Bakmalısın; Geçmişe Dönük Alınan, Bütün Kart Aidatınızı Geri Alın!!  ING Bank Kredi Kartı Çeşitleri ve Aidatları

ING Bonus Limit Öğrenme

Kullanmakta oluğunuz ING Bonus kredi kartının limitini merak ediyorsanız ING Bonus limit sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı bir şekilde ING Bonus limit sorgulama işlemini gerçekleştirmek için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığında kredi kartı bölümüne girdiğinizde kredi kartınızın güncel limit bilgileri hemen karşınıza çıkmaktadır. Bu işlemi ayrıca telefon bankacılığı aracılığı ile de gerçekleştirmeniz mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yıllık Kredi Kartı Aidatı İade Ücretleri ve Bankalardan Yasal Kart Aidatı Geri Alma Yöntemleri Kart Aidatı Almayan Bankalar. Kredi Masrafları Ücretini Geri Almanız için Burdayız. Kredi Kartı