İng Bank

ING Bank Kredi Kartı Aidat Ücretleri 2020

ING BANK KREDİ KARTI HİZMET ÜCRETLERİ

Türkiye’de faaliyet gösteren yurt dışı kaynaklı en büyük bankalardan biri olan ING Bank, müşterilerinin gelir düzeyi ve harcama alışkanlıkları baz alınarak müşterilere sunulmuş toplamda 7 kredi kartı bulunmaktadır. Bu 7 kredi kartının 6 tanesinde aidat ücreti bulunmaktadır. Birçok banka müşterisi ING Bank aidatsız kredi kartı konusunda araştırma yapmaktadır. En doğru ve en temiz bilgiyi sunabilmek adına hazırladığımız aidat ücreti listesini incelemenizi öneririz.

ING  BANK KREDİ KARTI AİDAT ÜCRETLERİ

ING Bank bonus iş birliği ile oluşturduğu kredi kartlarında standart, plus, premium ve platin kartlarının müşterilerinin kullanımı açmıştır. Eğer ING Bank müşterisi iseniz ve yukarıdaki kartlardan bir tanesini alacaksanız ödeyeceğiniz yıllık ücret bedeli şu şekildedir.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  ING Bank 100 TL Kazanma Fırsatları Nedir?

Bonus standart için asıl kart ücreti 126 Türk lirasıdır. Eğer ek kart alacak olursanız 63 Türk lirası ödemeniz gerekmektedir. Bonus Plus kartı almak isteyenler için kart başına belirlenmiş olan yıllık aidat Bedeli 146 Türk lirasıdır. Yine aynı şekilde alınacak olan ek kart için 73 Türk lirası aidat bedeli belirlenmiştir.

3 seviye olan Bonus Premium kredi kartının kart başına yıllık aidat ücreti 146 Türk lirası olup ek kart ücreti ise 73 Türk lirasıdır. Son olarak Bonus serisinde en üst seviye müşterilere sunulan buz platin kart için yıllık aidat Bedeli 164 Türk lirası olur ek kart alımlarında ise yıllık aidat ücreti 82 TL olarak gözükmektedir.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  ING Bank Borç Sorgula ve Limit Öğrenme

ING Bank müşterilerine sunduğu diğer kredi kartlarında yıllık aidat tutarları incelemek gerekirse, Pegasus BolBol Premium kredi kartı için yıllık 197 Türk lirası aidat bedelini hesabınızdaki bakiyeden kesmektedir. Asıl kartın yanında alınacak olan ek kart için kart başına 98,50 Türk lirası beden alınmaktadır.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  ING Bank Kart Aidatı

Uçak seyahatini çok fazla sıklıkla yapan müşteriler için oluşturulmuş olan Pegasus bolbol kredi kartının klasik versiyonu için yıllık aidat Bedeli 97 Türk lirasıdır. Ek kart ücreti ise 36 Türk lirasıdır. Son olarak herhangi bir aidat bedeli alınmayan yıllık hizmet ücret tutarı 0 Türk lirası olarak gözüken kredi kartı ise ING Bank Light Kredi Kartıdır.

Geçmişe Dönük -> Alınan Tüm Kart Aidatlarınızı Hemen Geri Almak için TıkLayın!!

Ayrıca bir başka bilgi vermek gerekirse türk kartlarda hem asıl kart için hem de ek kart için yenileme ücreti herhangi bir fiyatlandırmaya tabii tutulmamaktadır.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı