İng Bank

ING Bank Kredi Kartı Çeşitleri ve Aidatları

ING BANK

Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu toplamda 40 ülkede hizmet veren yatırımcılık portföy yönetimi sigorta ticari bankacılık gibi işlemlerde hizmet veren Hollanda merkezli ING Bank, Türkiye’de 1 milyondan fazla müşteriye sahiptir. Müşterilerine yukarıda saydığımız hizmetler dahilinde kampanyalar ve avantajlar sunmaktadır. ING Bank müşterilerine yönelik gelir ve harcama düzeyleri baz alınarak çeşitli kredi kartları vermektedir. Verilen kredi kartlarında birbirinden farklı özellikler bulunurken bazı kartlarının yıllık ücret bedeli alınmaktadır. Bazı kredi kartlarında ise yıllık ücret bedeli alınmamaktadır. Bu yazımızda ING Bank müşterisi olup kredi kartı almak isteyenlerin alabileceği kredi kartları ve ödeme yapacakları aidat tutarları hakkında bilgilendirme yapacağız.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  ING Bank Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır?

ING Bank müşterilerine gelir düzeyleri ve harcama alışkanlıkları baz alınarak 5 farklı kredi kartı vermektedir. Her bir kredi kartının farklı özelliği bulunduğu gibi ortak özellikleri de bulunmaktadır. Aralarında sadece bir tanesini yıllık aidat ücreti bulunmamaktadır. Lakin daha önceden ING Bank üzerinden alınmış bir kredi kartı sahibi iseniz en fazla 10 yıl geriye dönük olacak şekilde Ödemiş olduğunuz aidat tutarlarını geri alabilirsiniz. Bu konuda gümrük Bakanlığı’nın çıkardığı yasa ve yargıtayın aldığı 2013 tarihli bir dava kararı sonucunda Emsal gösterilerek aidat tutarı tarafınıza geri iade edilmektedir. Ondan önce Kredi kartlarının çeşitlerini ve özelliklerini inceleyelim.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  ING Bank 100 TL Kazanma Fırsatları Nedir?

ING BANK KREDİ KART ÇEŞİTLERİ

Eğer sık sık yolculuk yapıyorsanız tüm bankalarda olduğu gibi uçak saatini fazla kullanan müşteriler için oluşturulmuş kredi kartlarından kullanabilirsiniz. ING Bank sık sık uçak yolculuğu yapan müşterilerine Pegasus bolbol kartını önermektedir. Bu kart sayesinde Sabiha Gökçen Havalimanında ücretsiz hızlı geçiş yapabilir %50 indirimli bir şekilde lounge kullanımı sağlayabilirsiniz. Ayrıca vale hizmetlerinden de %50 oranında indirim alabilirsiniz.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  ING Bank Borç Sorgula ve Limit Öğrenme

Hem uçuş yolculuğunu fazla yapıyorsanız hem de alışverişlerinizde en kazançlı çıkmak istiyorsanız Pegasus bolbol Classic kart sizin için uygun olacaktır. Eğer maaş kartınız ING Bank üzerinden ise ve yaptığınız harcamalardan kazanmak istiyorsanız ING Bonus Harcadıkça Kazan kredi kartını Tercih edebilirsiniz. ING Bank müşterilerine aidat Bedeli olmaksızın verdiği kart ise ING Light kredi kartıdır. Bu kartın herhangi bir yıllık ücret Bedeli bulunmamaktadır.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Kampanya

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı