Kredi Kartı Aidatı

İş Bankası Maximum Kart 30 TL Hediye Kazanma Fırsatı

İş Bankası Maximum Kart 30 TL Hediye Kazanma Fırsatı

Maximum kart ile 30 TL hediye kazanma fırsatı kampanyasından yararlanmak isteyen banka kredi kartı kullanıcılarının bazı yapması gerekenler bulunmaktadır. Son zamanların en dikkat çeken İş Bankası kampanyalarından olan 30 TL hediye fırsatı neredeyse birçok müşterisinin dikkatini çekmeyi başarmış bulunmaktadır. Banka kredi kartı kullanıcılarının en çok merak ettiği konu ise kampanyaya nasıl katılım sağlayacakları olmaktadır.

Çok araştırılan ve en çok soru aldığımız İş Bankası’nın bu kampanyası hakkında bütün detayları yazımızda sizlerle paylaştık. Yazımızın tamamını dikkatli bir şekilde okuduğunuzda kampanya ile ilgili hemen her detaya vakıf olacaksınız. İş Bankası tarafından düzenlenen ve milyonlarca kullanıcısı tarafından merak edilen İş Bankası ile 30 TL hediye kazanma fırsatı kampanyasının detayları:

Buna Bakmalısın; Geçmişe Dönük Alınan, Bütün Kart Aidatınızı Geri Alın!!  Maximum Kart Aidatı İade

İş Bankası İle Hediye 30 TL Kazanma Fırsatı Kampanya Detayları

  • Maximum Kart ile anlaşmalı Opet/Sunpet istasyonlarından olan istasyonlardan Maximum kartınızla 16 Ağustos 2019 ile 30 Eylül 2019 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 125 TL ve üzeri harcamalarınızı değerlendirin. Çünkü İş Bankası Maximum Kart anlaşmalı Opet/Sunpet istasyonlarından tek seferde yapacağınız 4. 125 TL ve üzeri alışverişinize, yine Opet/Sunpet istasyonlarında kullanılmak üzere 30 TL hediye para veriyor.
  • Kampanyaya Maximum Mobil zerinden katılanlar 30 TL hediye para puan alırken, diğer kanallar üzerinden katılanlar 25 TL hediye para kazanmaktadır.
  • Kampanya katılımlı olup, kampanya dönemi içerisinde istediğiniz zaman katılabilirsiniz. Kampanya katılımlarınızı alışverişinizden önce ya da sonra rahatlıkla yapabilirsiniz.
  • İş Bankası ile 30 TL hediye kazanma fırsatı kampanyasına 3 farklı kanal üzerinden katılabilmektesiniz. Bu kanallardan istediğinizi seçip katılabilirsiniz.
  • İş Bankasının bu eşsiz kampanyasına Maximum Mobil uygulaması üzerindeki kampanyalar bölümünden kampanyaya katıl seçeneği ile kolay bir şekilde katılabilirsiniz. Eğer telefonunuzda uygulama yoksa maximum.com.tr/indir adresinden uygulamayı indirebilirsiniz.
  • Bir diğer kampanya katılım yöntemi ise SMS ile katılmaktır. Bunun için “OPET” yazıp boşluk bırakın ve devamına harcama yapacağınız kartın son 6 numarasıyla birlikte banka sisteminde kayıtlı güncel numaranız üzerinden 4402’ye kısa mesaj atın. Göndereceğiniz mesajlar kendi operatörünüzün birim mesaj ücreti üzerinden ücretlendirilmektedir.
  • Bir diğer yöntem ise İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden de kampanyaya katılabilmektesiniz.
  • Bütün katılımcıların unutmaması gereken en önemli konu; İş Bankası ile 30 TL hediye kazanma fırsatı sadece kampanyaya Maxi Mobil uygulamasından katılımlarda geçerli olacaktır.
  • Kampanyaya İş Bankası Maximum kredi kartları ve İş Bankası Bankamatik Kartları dahil olmaktadır. Diğer ticari kredi kartları, aidatsız kartlar, vadematik kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında olmamaktadır.
  • Kazanılan puanlar 4 Ekim 2019 tarihine kadar kartınıza tanımlanacaktır. Son kullanma tarihi ise 19 Ekim 2019’dur.
Buna Bakmalısın; Geçmişe Dönük Alınan, Bütün Kart Aidatınızı Geri Alın!!  İşbank Kart Aidatı İade İşlemi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yıllık Kredi Kartı Aidatı İade Ücretleri ve Bankalardan Yasal Kart Aidatı Geri Alma Yöntemleri Kart Aidatı Almayan Bankalar. Kredi Masrafları Ücretini Geri Almanız için Burdayız. Kredi Kartı