Kredi Kartı Aidatı

Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

17.05.2019
Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Günümüzde artık çevrimiçi işlemlerin yaygınlaşması ve gelişmesiyle birlikte, kredi verme sürecinin neredeyse tamamında belgesiz, şubesiz ve kefilsiz olarak kredi veren bankaların sayısı bir hayli arttı. Kolay kredi başvurusu işlemi de bu tarz bankaların sayısının artmasıyla birlikte bir hayli çoğaldı. Hal böyle olunca bankalar arasında ister istemez bir rekabet oluştu ve bu sağlanan avantajlar neticesinde kredi kullanan vatandaş sayısı da bir hayli artmış oldu.
Sizler için kredi veren bankaları araştırdık ve şartlarını sizlere sunmaya çalıştık. Birçok banka kredi verme esnasında herhangi bir belge ve kefil istemiyor. Fakat çok nadir olarak birkaç bankada istisnai durumlarda kredi başvuru sonucu gelir tespiti yapılamayan kişilerden sadece gelir belgesi talep edilebilmektedir. Bankaların ister müşterisi olun ister olmayın hiç fark etmiyor ve sizlerin uygun şartlarda kolay kredi başvurusu işlemlerinizi işleme koyuyor. Bazı bankalar ise kolay kredi başvurusu alıyor fakat bu krediyi sadece kendi müşterilerine hizmet olarak sunuyor.
Bütün kredi kartları hakkında daha detaylı bilgi almak ve karşılaştırma yapmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bazı bankalar çekilen krediden binde 5 oranında kredi tahsis ücreti almaktadır. Fakat şubesiz hizmet veren bankalar genelde bu ücreti de almamaktadır. Mesela siz 20.000 TL gibi bir kredi çekecekseniz bunun için 100TL gibi bir tahsis ücreti alınmaktadır. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için sayfamıza kredi dosya masrafı ile ilgili sayfamıza bakabilirsiniz.

Aidatsız Kredi Kartı İsteyenler, Bu Yeni Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  EK HESAP NEDİR?

Kolay Kredi Veren Bankalar

Mevduat faiz oranı güncel olarak hangi banka yüksek faiz getiri sağlıyorsan genelde o bankalar fazla detaylara bakmadan ihtiyaç kredisi verebilirler. Bu bankalar başlıca ing bank, alternatif bank, teb bank ve deniz bank olabilir. Kredi başvuru yapmadan önce faiz oranlarına dikkat edilmelidir.

Aidatsız Kredi Kartı İsteyenler, Bu Yeni Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Faturalı Hat ile Kredi Çekme


Kolay Kredi Alabilmek İçin Kredi Notu Kaç Olmalı


Bankalar genel olarak kredi verme noktasında kredi notuna çok dikkat etmektedirler. Kolay kredi başvurusu kredi notu için değerlendirmeleri bankadan bankaya değişiklik göstermekle birlikte, temel olarak riskli gruptakilere kredi verilmemektedir. Özellikle puan bandınız 1500 ve altında ise çok zor olmaktadır. 1500 puan ve üzerindekiler için ise kredi başvurusu kolaylıkla kabul edilebilmektedir. Kredi puanınızı ise daha önceki çektiğiniz kredileri ödeme durumunuz belirlemektedir.
Şayet ödemelerinizde bir defadan fazla aksaklık ve sıkıntı oluşturduysanız, bankalar için bu sıkıntı oluşturmakta ve sizin kredi notu hanenize de olumsuz olarak yansımaktadır. Fakat kredilerinizi tam zamanında düzenli olarak öderseniz, bu durumda bankaların sizin hakkınızda olumlu puan vermesine sebep olmaktadır.

Aidatsız Kredi Kartı İsteyenler, Bu Yeni Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Kredi Başvuru


Kolay Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler


Özellikle online olarak başvurulan kredilerde muhatabınız bir insan olmadığı için her aşamada dikkatli olmanız gerekmektedir. Kolay kredi başvurusu için internet siteleri ya da bankanın uygulamaları üzerinden başvuru yapabilmektesiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli iki nokta ise; çekeceğiniz kredi miktarının tutarı ve vadesi olmaktadır. Çünkü çekeceğiniz kredi tutarının vadeye bölümü sizin geri ödemeniz gereken miktarı verecektir. Ödeme durumunuza göre bunu iyi planlamalısınız. Bu aşamada ekonomik durumunuzu ve aylık ne kadar para ödeyebileceğinizi acele etmeden iyi hesaplamalı ve öyle onay vermelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yıllık Kredi Kartı Aidatı İade Ücretleri ve Bankalardan Yasal Kart Aidatı Geri Alma Yöntemleri Kart Aidatı Almayan Bankalar. Kredi Masrafları Ücretini Geri Almanız için Burdayız. Kredi Kartı