Kredi Kartı Aidatı

Kredi Notu Puan Tablosu

31.10.2019
Kredi Notu Puan Tablosu

Kredi notu en basit tanımla bankalar ile olan ilişkinize vereli nottur. Kredi notu bankalardan kullanılan tüm kredi ve kredi kartı geçmiş verilerinden oluşur.

0-699 (En Riskli) ; Eğer kredi notunuz 0-699 değerleri arasındaysa kredi almanız neredeyse imkânsızdır. Notunuz bu değerler arasındaysa kredi başvurmamız önerilir. Düşük puanla yapılan başvurunun olumsuz sonuçlandığında kredi notunuz yine düşecektir. Bankalara olan bütün borçlarınızı zamanında ödediğiniz takdirde kredi notunuzun arttığını gözlemleyebilirsiniz.

Aidatsız Kredi Kartı İsteyenler, Bu Yeni Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Kredi Notu Öğrenme Yöntemleri Nelerdir?

700-1099 (Orta Riskli) ; Eğer kredi notunuz 700-1099 arasında yer alıyorsa ise kredi almanız yine kolay olmayacaktır. Teminat (ipotek-kefil-taşıt rehni-nakit karşılık) göstererek kredi alabilitenizi yükseltebilirsiniz. Eğer teminat göstereceğiniz bir şey yok ise kredi notunuzu yükselterek başvurmanız önerilir. Kredi kartınızı 3-4 ay düzenli ödemeniz kredi notunuzun arttırmanıza yardımcı olacaktır.

Aidatsız Kredi Kartı İsteyenler, Bu Yeni Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  En Yüksek Temettü Veren Hisseler

1100-1499 (Az Riskli) ; Eğer kredi notunuz 1100-1499 ise az riskli puan grubunda olduğunuzu gösterir. Kredi çekeceğiniz miktar çok yüksek değil ise kredinizin onaylanma ihtimali yüksektir. Türkiye ortalaması 145-1500 aralığındadır. Geliriniz bu durumda en önemli faktördür.

1500-1699 (İyi) ; Puanınız eğer 1500-1499 arasındaysa Türkiye ortalamasının üstündedir. Bu durumda kredi başvurularınız büyük ihtimalle olumlu sonuçlanacaktır.

Aidatsız Kredi Kartı İsteyenler, Bu Yeni Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Hesap Müşteri Numarası Nasıl Öğrenilir?

1500-1900 (Çok İyi): Bankalar için en risksiz gruptur. Kredi puanınız 1500-1900 arasındaysa bankalar hazır kredi limiti tahsis ederler.

Not: Eğer banka ürünlerinden hiç birini kullanmadıysanız da kredi puanınız 0 olabilir. Bu durumda herhangi bir bankaya kredi kartı başvurusunda bulunup düzenli ödemeniz durumunda kredi puanınız oluşacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yıllık Kredi Kartı Aidatı İade Ücretleri ve Bankalardan Yasal Kart Aidatı Geri Alma Yöntemleri Kart Aidatı Almayan Bankalar. Kredi Masrafları Ücretini Geri Almanız için Burdayız. Kredi Kartı