Kuveyt Bank

Kuveyt Türk Bankası Kredi Kartları Aidatları

KUVEYT TÜRK BANKASI KREDİ KARTI AİDATLARI

Katılım bankacılığı alanında önder bankalardan biri olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartlarından bazılarında aidat ücreti alırken bazı kartlarda ise aidat ücreti almamaktadır. 2013 yılında çıkan kredi kartı aidat yasası ile birçok kişi bankalarından aidatlarını geri alma şansına kavuştular. Eğer sizde Kuveyt Türk Katılım Bankası müşterisi iseniz ve en fazla 10 yıl geriye dönük olacak şekilde kredi kartı aidatı geri alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Lakin bu yazımızda kredi kartı almak istiyorsanız kredi kartları aidat konusunda bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Kuveyt Türk Katılım Bankası Kredi Kartları

KUVEYT TÜRK BANKASI KREDİ KARTI YILLIK ÜCRET BEDELLERİ

Kuveyt Türk Katılım Bankasının müşterilerine sunmuş olduğu kartlar arasında sadece bankamatik kartı olarak geçen Sağlam Nakit Kart alımı gerçekleştirdiğiniz takdirde herhangi bir ücret ödemesi yapmazsınız. Eğer esnafsanız ya da Kobi sahibi iseniz alacağınız Esnaf Kart ya da Kobi kart için istenen yıllık aidat ücreti 100 Türk lirasıdır. Bankamatik kartı olan Sağlam Nakit Kart’ın kredi kartı özelliğine sahip olanı Sağlam Kart için de istenen yıllık aidat ücreti 0 Türk lirasıdır. Yani herhangi bir ücret ödemesi gerçekleştirilmemektedir. Çiftçiler ve hayvancılık ile uğraşanlar için oluşturulmuş olan Tohum Kart yıllık ücreti olarak 100 Türk lirası alınmaktadır. Ayrıcalıklı bir işletme sahibi iseniz alabileceğiniz olan Business Plus kredi kartı için istenen yıllık aidat ücreti 100 Türk lirasıdır.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Kuveyt Türk Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır?

KUVEYT TÜRK BANKASI KREDİ KARTI AİDATI NASIL GERİ ALINIR?

Kuveyt Türk Katılım Bankası müşterisi iseniz ve kredi kartı sahibi iseniz ya da yeni müşteri olup kredi kartı almak istiyorsanız Gümrük Bakanlığının çıkardığı yasa ve Yargıtay kararı baz alınarak kredi kartı aidatınızı geri alabilirsiniz. Aidatınızı geri alabilmek için gerekli adımları bir sonraki yazımız olan Kuveyt Türk Katılım Bankası Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır başlıklı yazımızda detayları inceleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

SORU - CEVAP

 "Kuveyt Türk Bankası Kredi Kartları Aidatları" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı