Kart Aidatı Geri AlmaKuveyt Bank

Kuveyt Türk Katılım Bankası Kredi Kartları

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI

1989 yılında ülkemizde Finans Kurumu statüsünde kurulan, Kuveyt Türk Katılım Bankası 5000 kişinin üzerinde çalışanı 400 üzerinde şubesi ile 81 ilimiz de hizmet vermektedir. Özellikle yatırım bankacılığı ve katılım bankacılığı konusunda hizmet veren bankanın diğer bankalardan daha farklı bir iş anlayışı mevcuttur. Kuveyt Türk Katılım Bankası müşterilerine özel 8 farklı kredi kartı vermektedir. Çalıştığınız iş konumuna göre, harcama limitleri gibi detaylar göz önüne alınarak oluşturulmuş kredi kartlarından size uygun olanı kolayca alabilirsiniz. Kuveyt Türk Bank bir Katılım Bankası olduğu için bankanın müşterisi olma konusunda pek sıkıntı yaşanmamaktadır. Bu yazımızda Kuveyt Türk Bankın müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartlarını ve özelliklerini inceleyeceğiz.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Kredi Kartı Aidat İade Dilekçe Örneği

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI KREDİ KARTLARI

Kuveyt Türk banka size en uygun kartı seçim sloganı ile başlatmış olduğu kredi kartı dağıtım kampanyasında, en çok tercih edilen kart sağlam nakit kart olarak ön plana çıkmaktadır. Vadesi hesaplarında bakiye kullanabilme yetersiz bakiye durumlarında faizsiz olacak şekilde limit artırımı ek limit kullanımı ve bu limit sayesinde alışveriş yapabilme imkanı, yaptığınız alışverişten altın para kazanma gibi özellikleriyle ön plana çıkan sağlam nakit kart bakalım müşteriler tarafından en çok kullanılan karttır. Bir diğer kartınız ise Çiftçiler ve hayvancılık ile uğraşanlar için üretilmiş olan Tohum karttır. Kartın en önemli özelliği hasat dönemleri nakit akışları ile aynı tarihe getirilerek çiftçinin veya hayvan yetiştiricisi olan kişilerin hesaplarını daha düzgün kontrol edebilmesini sağlamaktadır. Eğer Kuveyt Türk Katılım Bankası müşterisi iseniz ve yıllık aidat ücreti ödemek istemiyorsanız sağlam kart sizin için iyi bir tercih olacaktır.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  TEB Kredi Kartı Aidat Ücretleri

Günlük hayatımızda herkesin kısa süreli olacak şekilde ihtiyaçlarını giderilmesi için nakit ihtiyacı duymaktadır. Genelde bu tür durumlarda ihtiyaç kredisi çekilir. Kuveyt Türk Bankası müşterilerine kredi çekmek yerine İhtiyaç Kart adında bir kredi kartı vermektedir. Evlilik harcamaları, seyahat gezileri gibi ihtiyaçlarınızı bu kart aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıcalıklı bir kart istiyorsanız büyük bir işletme sahibi iseniz Kuveyt Türk Bank Business kart almak sizin için uygun olacaktır. İşletme dünyasında yeni girmiş bir işletmeci iseniz ya da Kobi sahibi olarak Kobi ihtiyaçlarını gidermek adına Kobi kart alabilirsiniz. Size ait bir firmanız var ise firmanızda çalışanlar için özel hissettirecek bir kart olsun istiyorsanız sağlam bayi kredi kartı çalışanlarınızı mutlu edecektir. Son olarak işletmenizin ihtiyaçlarını ve yatırımlarını karşılayabilmek gerekli finans kaynaklarını sağlayabilmek için esnaflara özel oluşturmuş esnaf kart alınabilir.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı