Kredi Kartı BaşvurusuOdea Bank

Odeabank Kredi Kartları

ODEABANK

Odeabank 15 Mart 2012 tarihinde kurulmuş Lübnan merkezli özel bir bankadır. Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 11 farklı ülkede kurumsal ticari bireysel yatırım ve özel bankacılık alanında faaliyet gösteren Odeabank, 2012 yılında televizyon ekranlarında yaptığı yüksek bütçeli reklamları ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Aradan geçen 7 yıllık süre içerisinde 1 milyondan fazla müşteriye ulaşan Odeabank, müşterilerine bireysel kredi kartları konusunda hizmet sağlamaktadır. Toplamda 4 adet farklı kredi kartı türü bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla Kart Axess, Atlas Card, Private Card ve Bank’O Card kredi kartlarıdır. Her bir kartın kullanım alanı ile özellikleri farklılık göstermektedir. Bu yazımızda yukarıda bahsettiğimiz 4 kredi kartının özellikleri ve yıllık aidat ücretleri hakkında bilgilendirme yapacağız.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Kredi Kartı Alamıyorum Diyenler Ne Yapmalıdır?

ODEABANK KREDİ KARTLARI VE ÖZELLİKLERİ

İlk olarak Card Axess kredi kartı, Axess anlaşması olan 200.000 sayısını aşkın üye iş yerinde yapılan harcamalarda chip para kazandırmaktadır. Ayrıca tüm nakit işlemleri bu kredi kartı ile gerçekleştirilebilmektedir. Eğer bu karttan almak istiyorsanız yıllık 108 lira aidat tutarı ödemek zorundasınız. İkinci sırada yer alan Atlas Card, sık sık uçak yolculuğu yapan müşteriler için uygun bir karttır. Eğer bu karttan alırsanız hoş geldin hediyesi olarak hesabınıza 2000 uçuş mili hediye edilecektir. Kazanılan mil puanları Atlas Havayolları şirketinin yurt içi ve yurt dışı dahil olmak üzere tüm uçuşlarında kullanılabilmektedir. Atlas kartın yıllık aidat Bedeli 136 Türk lirasıdır. OdeaBank’ın özel müşterilerine yönelik ürettiği kredi kartı olan Private Card, kişiye özel asistan deneyimleri finansal ihtiyaçların karşılanması ve birçok ayrıcalıklı özellik ile donatılmış olan bir karttır. Odeabank müşterileri yıllık aidat tutarı olarak 499 Türk lirası ödeme yapmaktadırlar. Bu kartı alabilmek için bankadaki varlık hesabınızda yıllık bazda en az 250 bin Türk lirası olması gerekmektedir. Lakin hesabında 250 bin Türk lirası bulunan kişiler yıllık aidat ücretinden muaf tutulacaktır. Son olarak Odeabank’ın tüm müşterilerine hitap eden Bank’O Kart, yurt içi ve yurt dışında peşin alışveriş yapılmasını sağlayan İnternet üzerinden alışverişe açık, nakit avans ve taksitli avans seçenekleri bulunan ve yıllık aidat ücreti bulunmayan bir karttır.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Odeabank Kredi Kartları" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı