Halk Bank

Paraf Card Çeşitleri ve Özellikleri

PARAF CARD ÇEŞİTLERİ

Halk Bank’ın müşterilerine özel olarak sunmuş olduğu kredi kartı olan Paraf Card müşterilerin çeşitliliğine ve potansiyele göre 3 ana başlıkta ayrılmıştır. Bireysel kredi kartları, banka kartları ve Ticari kredi kartları olarak üç ana başlıkta incelediğimiz kart çeşitlerinde bireysel kredi kartları ve ticari kredi kartlarına dikkat çekeceğiz. Eğer sizde Halk Bank müşterisiyseniz ve kredi kartı almak istiyorsanız halk bank paraf card yıllık aidat ücreti konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. İlk olarak bireysel kredi kartlarını inceleyelim.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Paraf Card Aidatı Nasıl Geri Alınır?

PARAF BİREYSEL KREDİ KARTLARI

Halk Bank Paraf Card için bireysel kredi kartları konusunda toplamda 8 kart üretmiştir. Bu kartlar;

 • Paraf Klasik
 • Paraf Gold
 • Paraf Platin
 • Parafly
 • Parafly Platin
 • ParaFree
 • ParafSanal
 • Ücretsiz Kredi Kartı Paraf

Olarak 8 tanedir. Paraf Klasik, Gold, Platin serilerini bir önceki yazımız olan Paraf Card Nedir adlı yazımızda inceledik. Parafly kartı ise yurt dışına sık sık çıkan halk bank müşterileri için üretilmiş olan bir kredi kartıdır. Bu kart ile dünyanın her yerinde alışveriş yapabilirsiniz. Yine aynı müşteri kitlesi için daha fazla limit daha fazla özellikler için Parafly Platin kart üretilmiştir. Parafree kartı ise yurt içi ve yurt dışında yaşayan öğrenciler içindir. Eğer İnternet üzerinden sık sık alışveriş yapıyorsanız Paraf Sanal kart alarak güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Ücretsiz kredi kartı ise belirli şartları taşıyan Halk Bank müşterilerine sunulmuş olan bir kredi kartıdır.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Halkbank 50 TL Hediye Çeki Nasıl Kazanılır?

PARAF TİCARİ KREDİ KARTLARI

Halk Bank iş yeri ve kobi sahibi müşterilerine yönelik üç kart çıkarmıştır. Bunlar sırasıyla;

 • Paraf Esnaf
 • Paraf Kobi
 • Paraf Business
Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Paraf Card Nedir ve Özellikleri

Olacak şekilde 3 tanedir. Paraf Business kart incelemesini bir önceki yazımız olan Paraf Card ve Aidat Ücretleri konusunda incelemiştik. Paraf Esnaf kartı işletme sahibi olan esnaflar için çek, senet işlemleri, limit düzenleme, mal ve hizmet alımlarını gerçekleştirebilmeleri için üretilmiş olan bir karttır. Paraf Kobi ise esnaf işletmesinden daha büyük genellikle orta ölçekli işletmeler için üretmiş olduğu bir kredi kartıdır. Bu karta sahip olan kobi sahipleri limit düzenleme, taksitlendirme, vadeli işlemler yapmaktadır.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Kampanya

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı