Halk Bank

Paraf Card Nedir ve Özellikleri

PARAF CARD

Halk Bank, 1933 yılında küçük ve orta ölçekli esnafa uygun fiyatlı kredi sağlamak amacı ile kurulmuş bir bankadır. Geçtiğimiz yıllarda televizyonlarda Ayrıcalıklar bu parafta sloganı ile hayatımızda yer edinen kredi kartı Halk Bank’ın müşterilerine sunduğu kredi kartıdır. Birbirinden farklı güzel özellikleri ile milyon fazlası müşteri ile işlem gören kredi kartının özelliklerini sayacak olursak;

PARAF CARD ÖZELLİKLERİ

Paraf Card normal kredi kartının yapabildiği tüm işlemlere yetkinlik göstermektedir. Para çekme, para transferi, fatura ödeme, taksitlendirme gibi seçeneklerinin yanında lokal bazlı hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. Örneğin tek seferde 150 TL ve üstü alışveriş yaptığınız zaman İspark otoparklarında ücretsiz olarak arabanızı park edebilmektesiniz. Eğer borcunuz varsa borcunuzu taksitlendirebilir ya da yaptığınız peşin harcamaları sonraki dönemlerde taksitlendirerek ödeme seçeneğine sahipsiniz.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Halkbank 50 TL Hediye Çeki Nasıl Kazanılır?

Cumartesi günleri insanların tatilin günü olan Pazar gününe rahat bir şekilde girebilmek için dışarıda aktivite yaptığı gündür. Eğer paraf card sahibiyseniz cumartesi günü tüm restoranlarda yediğiniz yemekler indirimli olur. Ayrıca kart üzerinden İstanbul ve Ankara havalimanlarında ücretsiz lounge imkanlarından yararlanabilirsiniz. Kartlar 3D Secure güvenlik sistemine sahip olup fonlarınızı güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Paraf Card Çeşitleri ve Özellikleri

PARAF CARD AİDAT ÜCRETLERİ

Paraf Kartın 4 farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla;

  • Paraf Klasik
  • Paraf Gold
  • Paraf Platin
  • Paraf Business

Olarak çeşitlendirilmektedir. Bu kartlar için yıllık ücret bedeli alınmaktadır. Bu ücret bedeli aidat olarak geçmektedir. Eğer sizde paraf card alacaksanız yıllık aidat ücreti sizden istenecektir. Paraf Kart ile resmi bilgilerde her kartın aidat ücreti belirlenmiştir. Bu ücretlere %5 oranında BSMV tahsil edilmektedir. Fiyatlara bakacak olursak;

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  HalkBank Kart Aidatı

Paraf Klasik kart almak isteyen bir kişi yıllık 32 TL hizmet ücreti ödeyecektir. Paraf Gold kartını tercih edenler 52 TL, Paraf Platin kartını alanlar 83 TL ve Paraf Business kart alanlar ise 75 TL yıllık aidat ödemesi gerekmektedir. Eğer aldığınız kartın yanında ek kart almak isterseniz Paraf Klasik için 16 TL, Para Gold için 26 TL, Paraf Platin için 41 TL ve Paraf Business için 75 TL ödenmesi gerekmektedir.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı