Kredi Kartı Başvurusu

Paro Kart Avantajları Nedir? Hangi Markalarda Geçerli?

Paro Kart Programı, üyelerine çeşitli üye işyerlerinde ve diğer uygulamalarda çeşitli avantajlar sağlamak için tasarlanmış bir müşteri memnuniyeti programıdır. Kartı destekleyen firmalar ve markalar veri yöneticisi olarak, tüm alışverişlerinizi ve verdiğiniz tüm bilgileri istasyonlarda ve bayilerde, web ve mobil uygulamalarda, çağrı merkezinde ve diğer tüm kanallarda kaydeder ve işler.

Paro Kart Avantajları Nedir?

Paro Programının yöneticisi, çeşitli avantaj ve fırsatlara sahip pazarlama programları oluşturan ve yöneten bir Koç Topluluğu şirketidir. Veri sorumlusu olarak tanımlama, kişisel ve alışveriş bilgilerinizi kendi kanallarının yanı sıra üye firmaların / markaların tüm kanallarından kaydeder ve işler.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Kredi Kartım Nerede Banka Kurye Sorgulama Adresleri

Üye şirketler ve markalar, belirtildiği şekilde benzer amaçlar için farklı programlar başlatabilir. Paro Programı tarafından yönetilen bu programların amacı, genel ve / veya özelleştirilmiş ürün / hizmet önerileri, reklamlar, kampanyalar ve üye markaların diğer yararlarını tüketiciler ile buluşturmaktadır.

Paro Kart Kapsamında Hangi Veriler Toplanır?

Program ve toplama yöntemlerinde toplanan veriler; ad, soyadı, doğum tarihi, telefon, e-posta, adres, kartın kullanıldığı mağaza şubeleri, çağrı merkezleri web siteleri, mobil uygulamalar ve yer alan tüm marka ve şirketlerin kanallarıdır.

Anketlere, ziyaret ettiğiniz mağazalara, alışveriş bilgilerinize, mobil uygulamalardan sağlanan konum bilgilerinize, web sitelerinde ve mobil uygulamalardaki navigasyon bilgilerinize de erişilebilir.  Onay Beyanı ile paro kart için kişisel verilerin işlenmesi kapsamında alışveriş bilgilerinizi ve cep telefonu gibi kesin kişisel bilgileri verirsiniz. Bu durumda kişisel bilgileriniz programların kapsamında kodlanmış olarak tutulur.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Kredi Kartı Faiz Oranları ve Ücretleri

Kişisel Veriler Hangi Amaçla İşlenir?

Çeşitli kanallardan toplanan kişisel veriler kimliğe aktarılır. Tanımlama, bu kişisel verileri, programların sahibi olarak işleyebilir; İşleyen veya işlemden geçirmeyen üye markalara aktarabilir. Para kart programı kapsamında toplanan kişisel verilen üye şirketler / markalar tarafından analiz edilir. Bu kapsamda işbirliği yapacak şirketlerin genel ve / veya özel ürün / hizmet teklifleri, reklam, kampanya ve diğer avantajlarını sunmak amacıyla işlenebilir.

Üye markalar ve / veya paro kart programı çeşitli platformlar üzerinden hedefli reklam gösterimi yapabilir. Yazılı mesaj göndererek, e-posta ile verilen iletişim bilgilerinizi kullanarak ve anket yapma ve benzer yollarla sizinle iletişime geçebilir. Ticari e-posta gönderebilme, alışveriş bilgileri, anket ve tele satış uygulaması dahil olmak üzere bilgilerinizi analiz edebilir ve raporlayabilir. Bunları istatistik analizleri yapmak ve diğer pazarlama amaçlarıyla yapar.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Paro Kart Hangi Markalarda Geçerlidir?

Parolu dünyası her geçen gün genişlemekte ve programa yeni markalar dahil olmaktadır. Böylelikle bir paro kart sahibi olarak gittikçe daha fazla kampanyadan yararlanmanız mümkündür. Şu anda Paro markalı 17 firma bulunmaktadır. Bu firmaların her birinde de paro kartınızı kullanarak indirimler, ödüller, avantajlar kazanabilirsiniz. Düzenlenen kampanyalardan ilk olarak siz haberdar olabilirsiniz. Paro kart üyesi markalar şöyledir:

1tıkla2kazan.Com

Arçelik

Aygaz

Beko

Brooks Brothers

Divan

Edwards

Koçtaç

Mogaz

Opet

Otokoç

Özhan Marketler Zinciri

Pürsu

Setur

Türktraktör

Yapıkredi

Yurtiçi Kargo

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Paro Kart Avantajları Nedir? Hangi Markalarda Geçerli?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı