Kredi Kartı Aidatı İade – Kart Aidatı Geri Alma

Şeker Bank Kredi Kartı Aidat Ücretleri

Şeker Bank Kredi Kartı Aidat Ücretleri

ŞEKER BANK KREDİ KARTI AİDATLARI

İlk olarak şeker pancarı üreticilerine finans sağlama amacıyla kurulmuş olan Şekerbank aradan yıllar geçmesi ile ulusal bir banka görevi almıştır. Bireysel bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında da faaliyet gösteren banka günümüzde de şeker pancarı üreticileri ve çiftçiler ile bağını kesmemiştir. Bugün hem bireysel müşterilerine hem kooperatif üyelerine hem de işletme sahiplerine yönelik kredi kartları veren Şekerbank birbirinden farklı özelliklere sahip kartları bulunmaktadır. Bu yazımızda müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartları yıllık aidat ücretlerini inceleyeceğiz. Eğer almak istediğiniz bir kart varsa bu kartı yıllık hizmet ücret bedelinin ne kadar olduğunu öğrenmek o kartı alma konusunda size yardımcı olacaktır.

ŞEKER BANK YILLIK KART HİZMET ÜCRETLERİ

Şekerbank bireysel bankacılık anlamında müşterilerine sunmuş olduğu şeker kartın Klasik, Gold ve Platin seçeneği bulunmaktadır. Bu üç kart arasında farklar sadece yapılan işlemler arasında değişkenlik göstermektedir. En ayrıcalıklı kart Platin kart iken daha az özelliklere sahip olan kart ise klasik karttır. Bahsettiğimiz 3 kredi kartında da yıllık aidat bedeli bulunmamaktadır. Şekerbank bireysel müşterilerine sunmuş olduğu bir başka kart ise Şeker Bonus kartıdır. Bu kartında şeker kart gibi üç farklı varyasyonu bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla Bonus, Premium ve Plus kartlardır. En düşük özellikli olan Şeker Bonus kartından alacaksanız yıllık aidat tutarı 98 Türk lirasıdır. Eğer Memur-sen üyesi iseniz bu kart için herhangi bir aidat bedeli ödemeniz gerekmemektedir. Şeker Bonus Premium kredi kartına alacak kişiler yıllık 132 Türk lirası öderken yine aynı şekilde Memur Sendikası üyeler herhangi bir aidat tutarı ödeme yapmamaktadırlar. Son olarak şeker Bonus Plus kartından almak isteyenler yıllık aidat ücreti olarak 115 Türk lirası ödeyeceklerdir. Yine aynı şekilde Memur Sendikası üyeler herhangi bir ücret ödemezler.

Şekerbank yurtdışında yaşayan müşterileri için oluşturmuş olduğu memleketin Bonus Kart ise yıllık ücreti olarak 98 Türk lirası talep etmektedir. Sadece tüm tüketim ürünleri kooperatif birliğine üye olan kooperatif üyelerine verilen Koop kart yıllık aidat tutarı olmadan kooperatif üyelerine verilmektedir. Son olarak bütçe ve tasarruf konusunda çalışma yapmak isteyenlere yönelik verilen bütçem benim kartı yıllık 98 Türk lirası aidat tutarı almaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yıllık Kredi Kartı Aidatı İade Ücretleri ve Bankalardan Yasal Kart Aidatı Geri Alma Yöntemleri Kart Aidatı Almayan Bankalar. Kredi Masrafları Ücretini Geri Almanız için Burdayız. Kredi Kartı Aidatı İade