Kredi Kartı BaşvurusuŞeker Bank

Şeker Bank Kredi Kartları ve Özellikleri

ŞEKERBANK

Ülkemizde 1953 yılında Pancar Kooperatifleri Bankası adıyla kurulmuş olan günümüzde Şekerbank olarak bilinen ilk başta şeker pancarı üreticisine nakit ihtiyacı karşılama amacı güden Eskişehir merkezli bir bankadır. 3 yıl sonra merkezi Ankara’ya taşınan Şeker Bank’ın, hizmet çoğunluğunu şeker pancarı kooperatiflerinin üyeleri yararlandığı bir gerçektir. Lakin hizmet alanı sadece çiftçi ile değil bugün KOBİ’lerden bireysel müşterilere kadar yatırım bankacılığından finans yönetimine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu yazımızda Şekerbank müşterilerinin ya da Şekerbank müşterisi olmak isteyen kişilerin alabileceği Kredi kartlarının türleri ve özellikleri hakkında bilgilendirme yapacağız.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Enpara Kredi Kartı Başvurusu ve Aidatı

ŞEKERBANK KREDİ KARTLARI VE ÖZELLİKLERİ

Şekerbank üzerinden alınabilen farklı kredi kartı sayısı beştir. Her kartın kendine göre özelliği bulunmaktadır. Daha çok kişilerin çalışma alanlarına göre ihtiyaç dahilinde üretilen bu kredi kartlarının bazıları da yıllık aidat ücreti bulunurken bazı kartlarda yıllık aidat ücreti bulunmamaktadır. İlk kartımız bankanın da ismini almış olan şeker kart bankanın bireysel müşterilerine sunmuş olduğu bir kredi kartıdır. Genel olarak Kredi kartlarının içinde bulunan market alışverişi taksitlendirme ekstra para kazanma gibi özellikler bulunmaktadır. Bu kartın Plus ve Premium olmak üzere iki farklı varyasyonu da bulunmaktadır. Şekerbank Bonus ile anlaşmalıdır. Diğer bankalarda olduğu gibi Şekerbank’ta da Şeker Bonus Kart müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. Eğer yurtdışında yaşıyorsanız Şekerbank Memleketim Bonus Kartını müşterilerine sunmuştur. Bu kart ile alışveriş yapabilir nakit avans çekebilirsiniz. Eğer Tüm Tüketim Kooperatifleri Merkez Birliğine bağlı bir kooperatif üyesi iseniz Şekerbank’ın sizler için oluşturmuş olduğu koop kart imkanlarından yararlanabilirsiniz. Şekerbank ev hanımlarının tasarruf ve bütçeli yaşama alışkanlıklarını göz önüne alarak bütçesini düşünen kadınlar sloganı ile bütçem benim kart, müşteriler için kullanıma hazır hale getirilmiştir.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Kredi Kartımı Kaybettim? Hemen Bunu Yapın!

Size uygun olan kredi kartını seçmek için internet bankacılığı ya da mobil bankacılığı kullanabilirsiniz. Eski usul yöntemlerle halletmek istiyorsanız size en yakın Şeker Bank şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Size en yakın Şeker Bank şubesini bulmak için resmi internet sitelerinde yer alan en yakın şeker bank şubesini bul aracını kullanabilirsiniz.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Şeker Bank Kredi Kartları ve Özellikleri" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı