Kredi Kartı Aidatı

Sigortasız Bir Kişi Kredi Kartı Alabilir mi?

Sigortasız Bir Kişi Kredi Kartı Alabilir mi?

Bu soru pek çok kişi tarafından soruluyor ve yanıtı merak ediliyor. Bankaların ortak kullandıkları bir sistem var. Bu sistem üzerinden müşterilerine bir not verirler ve tüm bankalar tarafından bu not geçerli sayılır. Bunun dışında 2016 yılı sonu itibari ile bankalar 6 ay ve üzeri sigortalı çalışan kişilere kredi kartı ya da kredi çekme şansı tanırlar. Elbette bu durumlarda bile aranan bazı kriterler var.

Aktif olarak bir yerde çalışmıyor ve sigortaya sahip değilseniz kredi kartı almanız pek mümkün değil, ancak herhangi bir bankada yüklü miktarda bir paranız varsa o bankadan kredi kartı alabilirsiniz. Hatta çok büyük ihtimal ile o banka size kredi kartı vermek isteyecektir. Bu gibi ekstrem durumların dışında sigortanız yoksa kredi kartı başvurunuz çoğu zaman reddedilecektir. Bu reddedilme otomatik olarak yapılmaktadır. Bankaların kullandığı merkez bankası odaklı sistemde sigortanızın olmadığı için olumsuz dönüş yapılmaktadır. Bankalar direkt olarak hangi meslek sahibi olduğunuza ve aylık gelirinize odaklandığı için sigortasız gözüken kişilerin aylık kazançları bilemez. Bu durumda kredi kartı vermeye sıcak bakmaz çok yüksek rakamlarda kazansanız banka için önemli olan aylık resmi olan gelirinizdir. Bankalara bunu kanıtlamak için çalıştığınız iş yerinden alacağınız maaş belgesi ile başvurmanız gerekir. Elbette bu sigorta ile çalışanlar için geçerlidir. Banka sizin aylık kazancınızı gördükten sonra maaşınıza uygun limitlerde kredi kartı verecektir.

Aidatsız Kredi Kartı İsteyenler, Bu Yeni Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Kredi Kartı Yapılandırma

Bazı bankalar diğerlerine oranla daha yüksek limitli kredi kartı verebilir. Bankanın çalışma politikasına oranla bu miktar değişebilir. Kredi kartı almak için yapmanız gereken sigortalı bir işte düzenli olarak çalışmak ve bunu bankaya bildirmek olacaktır. Ekstrem durumlardan bir tanesi de söyleyelim. Öğrenciler için kredi kartı veren bankalar da var, üniversite de okuyan ve öğrenci belgesi ile başvuran öğrenciler de kredi kartı alabiliyorlar. Eğitim durumu devam ettiği için sigortalı bir işte çalışması mümkün olmasa da öğrenci oldukları için bankalar ufak miktarlarda da olsa kredi kartı verebiliyor. Ortalama olarak öğrencilere verilen ücret 500 TL limitli bir kredi kartı oluyor. Elbette kredi kartı başvurusu yapacak olanlar için bu miktarlar değişebilir.

Aidatsız Kredi Kartı İsteyenler, Bu Yeni Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Sigortasız Kredi Kartı Veren Bankalar

Sigortasız Kredi Kartı Veren Bankalar Nelerdir? Hemen İncele

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yıllık Kredi Kartı Aidatı İade Ücretleri ve Bankalardan Yasal Kart Aidatı Geri Alma Yöntemleri Kart Aidatı Almayan Bankalar. Kredi Masrafları Ücretini Geri Almanız için Burdayız. Kredi Kartı