İhtiyaç Kredisi

TEB İhtiyaç Kredisi 2019

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ

Türk Ekonomi Bankası yenilikçi yapısı ve müşterisine özel kampanyaları ile ön plana çıkan bir bankadır. Bankanın müşterilerine sunmuş olduğu çeşitli onlarca kredi türü bulunmaktadır. TEB verilerine göre en çok çekimi gerçekleştirilen ve sık bir şekilde başvuru aldıkları kredi çeşidi ise ihtiyaç kredisi oldu. Nakit ihtiyacında ya da alımı planlanan mal ve hizmetler için eksik nakdin tamamlanması konusunda müşterilerine kredi açan TEB uygun faiz oranı ve vade seçenekleri ile dikkat çekiyor.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Ziraat Bankası 2019 İhtiyaç Kredisi

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Türk Ekonomi Bankasının müşterilerine sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi maksimum 30.000 Türk lirasına kadar çekilebilmektedir. Çekimi yapılan para için %1,65 oranında faiz uygulanmaktadır. En fazla 60 aya kadar vade seçeneği ile verilen kredinin vade sayısını belirleme şansına sahipsiniz. Örnek vermek gerekirse 10.000 Türk lirası ihtiyaç kredisi çekildiği zaman 60 ay vadeli olarak ödenmesi planlanırsa eğer aylık olarak 286,29 Türk lirası ödenmesi gerekmektedir. Kredi tahsis ücretine 52,50 Türk lirası ödenirken yıllık efektif faiz oranı ise %26 civarındadır. 10.000 Türk lirası çeken bir kişi bu seçeneklerle 60 ay sonunda toplamda 17,177 Türk lirası ödemiş olur.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  İhtiyaç Kredisi Nedir? İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

TEB İHTİYAÇ KREDİSİNE BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Türk Ekonomi Bankasından ihtiyaç kredisi çekecek olan kişilerin şu kanalları kullanarak kredi başvuru yapması mümkündür. Başvuru yapabileceğiniz kanallar;

  • TEB Resmi internet sitesi
  • CEPTETEB uygulaması
  • İnternet bankacılığı
  • 0850 200 06 66 numaralı müşteri destek hattından başvurularınızı yapabilirsiniz.
Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  İhtiyaç Kredisi

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN GEREKLİ BELGELER

İhtiyaç kredisi çekecek olanlar için küçük bir bilgilendirme yaparak gerekli evrakları listeleyelim. Çektiğiniz kredi için çekim gününde uygulanan faiz ne ise vade süresi boyunca faiz oranı aynı kalmaktadır. Kredi başvurusu yaparken bankanın sizden isteyeceği belgeler ise şunlardır;

  • Nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi,
  • Çalıştığınız yerden gelir belgesi ya da maaş bordrosu,
  • Serbest meslek erbabı iseniz çalıştığınız işletmeye ait son 3 yılın bilanço kaydı, vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi kaydı gerekli evraklar arasında yer almaktadır.

Genel olarak istenen belgeler bu kadardır. Lakin bazı müşterilerde banka gerekli görürse eğer kefil isteme hakkını saklı tutmaktadır.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "TEB İhtiyaç Kredisi 2019" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı