Kredi Kartı Aidatı İade – Kart Aidatı Geri Alma

TEB Kredi Kartı Aidat Ücretleri

TEB Kredi Kartı Aidat Ücretleri

TÜRK EKONOMİ BANKASI KREDİ KARTI AİDATLARI

Yenilikçi ve avantajlı kampanyaları ile ön plana çıkan Türk Ekonomi Bankası müşterilerine çeşitli kredi kartları sunmaktadır. Sunulan kredi kartları müşterilerin harcama alışkanlıkları gelir düzeyleri gibi seçenekler göz önüne alınarak verilmektedir. Türk Ekonomi Bankası müşterilerine yönelik Ortalama olarak yaklaşık 20 civarı farklı kredi kartı sunmaktadır. Bu Kredi kartlarının neredeyse tamamı yıllık ücret bedeline sahiptir. Türk Ekonomi Bankası müşterileri kredi kartı aidatları konusunda net bir bilgiye ulaşamamaktadır. Bu yazımızda Türk Ekonomi Bankası’ndan kredi kartı almak isteyen müşterilerin alacakları kredi kartına yıllık ne kadar aidat ücreti ödeyecekleri konusunda bilgilendirme yapacağız.

TÜRK EKONOMİ BANKASI YILLIK HİZMET ÜCRETİ

Öncelikle Türk Ekonomi Bankası’ndan yıllık aidatı olmayan kredi kartı almak isteyen müşterileri TEB Sade Kart alarak yararlanabilmektedir. Bunun dışında TEB Bonus Kart almak isteyenlerin yıllık ödemesi gereken asgari aidat tutarı 95 Türk lirasıdır. TEB Bonus kartın bir üst özelliğe sahip olan diğer kartı TEB Bonus Plus kredi kartı için 109 Türk lirası aidat ücreti bulunmaktadır. Eğer sürekli kredi çekme ihtiyacı duyuyorsanız CEPTETEB kredi kartı 85 Türk lirası yıllık aidat ücreti ile alınabilmektedir. Türk Ekonomi Bankası Bonus kartları en fazla özelliğe sahip olan platin kart ise 165 Türk lirası yıllık hizmet ücret tutarı bulunmaktadır. Üniversitede öğrenci iseniz ve Türk Ekonomi Bankasından üniversiteli kartı almak istiyorsanız yıllık olarak 9 Türk lirası aidat ücreti ödersiniz. Kozmetik, kuaför ve sağlık harcamalarında avantajlı kampanyaları ile öne çıkan She Kart ise yıllık 95 Türk lirası aidat ücreti ile faturalandırılmaktadır. Sık sık uçak yolculuğu yapıyorsanız ve Türk Ekonomi Bankası müşterisi iseniz alabileceğiniz Yıldız Priority Kredi Kartı için yıllık 165 Türk lirası alınmaktadır. Son olarak Türk Ekonomi Bankasından özel bankacılık hizmeti alan seçkin müşterilerine sunmuş olduğu World Elite kredi kartının yıllık aidat ücreti 685 Türk lirasıdır.

Yukarıda saydığımız kartlar Türk Ekonomi Bankası’nın müşterileri tarafından sıkça kullanılan kredi kartlarıdır. Bunun dışındaki kredi kartları aidat ücreti hakkında bilgi almak için en yakın Türk Ekonomi Bankası şubesine giderek bilgi almanız daha sağlıklı olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yıllık Kredi Kartı Aidatı İade Ücretleri ve Bankalardan Yasal Kart Aidatı Geri Alma Yöntemleri Kart Aidatı Almayan Bankalar. Kredi Masrafları Ücretini Geri Almanız için Burdayız. Kredi Kartı Aidatı İade