Kredi Kartı BaşvurusuVakıf Bank

Vakıfbank Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır?

VAKIF BANK KREDİ KARTI AİDATI İADESİ

2013 yılında Yargıtay aldığı bir mahkeme kararı sonucunda bankaların müşterilerinden almış olduğu yıllık kredi kartı aidat ücreti konusunda emsal bir karar ortaya çıktı. Bu karar sonucunda bankalar müşterilerine sunmuş oldukları kredi kartlarından her yıl müşterinin herhangi bir onay ve talimatı olmadan fatura ekstresine yansımayacak şekilde kesilen aidat ücretlerinin müşteriye en fazla 10 yıl geriye dönük olacak şekilde iade edilmesine karar verdi. Bu kararın ardından Vakıfbank müşterilerinin sahip oldukları kredi kartlarına dair yaptıkları aidat ücretini taraflarına geri iade edilmesi konusunda nasıl bir yol izleyecekleri bilgisine ulaşmakta zorluk çektiler. Biz de bu yazımızda diğer tüm bankalarda yapılan işlemler ile oldukça fazla benzerlik gösteren Vakıfbank kredi kartı aidat geri iade işlemi hakkında bilgi vereceğiz.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Kredi Kartım Nerede Banka Kurye Sorgulama Adresleri

VAKIFBANK KREDİ KARTI AİDATI NASIL GERİ ALINIR?

Vakıfbank’tan almış olduğunuz Kredi kartlarının yıllık aidat ücretlerini geri alabilmek için internet yolu ya da tüketici hakem heyeti aracılığıyla en fazla 10 yıla geri yönelik olacak şekilde ödemiş olduğunuz aidat ücretlerini geri alabilirsiniz. Birinci yol olarak Vakıfbank’ın resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra iletişim formu kısmından kredi kartı aidatını geri ödenmesi konusunda müşteri temsilcisine mesaj gönderebilir ve bu konuda talep oluşturabilirsiniz. Eğer burada bir sonuç alamazsanız deneyebileceğiniz farklı yollarda bulunmaktadır. Örneğin kredi kartınıza ait tanımlanmış olan cep telefonu numaranız üzerinden VakıfBank müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcisine bağlanın. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız konuşma sonucunda kredi kartı aidat tutarının tarafınıza iade edilmesi konusunda talebinizi oluşturabilirsiniz. Eğer bu iki seçenekten herhangi bir sonuç alamadığınız takdirde size en yakın Vakıfbank şubesine giderek bankadaki yetkililer ile görüştünüz takdirde sonuç elde etme şansınız bulunmaktadır.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Kredi Kartı Limit Yükseltme

Eğer internet ve bankacılık işlemleri sonucunda aidatını geri alamadıysanız kredi kartı aidatı geri iade dilekçesi yazarak elinizdeki dekont belgeleri ile bulunduğu şehirdeki tüketici hakem heyetine başvuru yapınız. Tüketici Hakem Heyeti başvuru inceledikten sonra çok büyük ihtimalle lehinize karar verecektir. Verilen bu karar sonucunda ödemiş olduğunuz tüm aidat ücret tutarı toplamı 1 ile 3 arasında hesabınıza geri iade edilecektir.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Vakıfbank Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Yeni Kampanya

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı