Kredi Kartı Aidatı

Yapı Kredi 50 TL World Puan Kazanmak İçin Yapmanız Gerekenler

Yapı Kredi 50 TL World Puan Kazanmak İçin Yapmanız Gerekenler

Bankanın kredi kartı kullanıcıları için düzenlemiş olduğu kampanyada, yapacağınız alışverişlerde 50 TL World puan kazanma şansı sizleri bekliyor. Giyim, gıda, AVM, kuyumcu, ayakkabı, optik, manav, saat, aksesuar, şarküteri, kırtasiye ve eğitim alışverişlerinizi Yapı Kredi World üye yerlerinden yaparsanız çok şanslısınız.

Çünkü Yapı Kredi World üye işyerlerinden yapacağınız harcamalar için sizlere hediye paralar kazandırmaktadır. İlk alışverişinizde tek seferde 50 TL’yi geçen alışverişlerinizden sonraki her tek seferlik 50 TL ve üzeri alışverişleriniz için 10 TL World para kazanmaktasınız. Toplamda ayrı ayrı alışverişlerinizde olmak üzere 50 TL World para puan kazanmaktasınız. Peki, Yapı Kredi bedava 50 TL world puan hakkında daha detaylı bilgi verelim.

Buna Bakmalısın; Geçmişe Dönük Alınan, Bütün Kart Aidatınızı Geri Alın!!  Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Kampanyaya Katılmak için Ne Yapmalıyım?

Eğer sizde Yapı Kredi Bankası müşterisi ve World kart kullanıcısı iseniz, öncelikle Yapı Kredi cüzdan uygulamasını indiriniz. Sonrasında kampanyalar kısmında yer alan “bana özel” bölümüne giriş yapınız. Karşınıza çıkacak ekranda katıl butonuna tıklamalısınız. Kampanyaya yalnızca Yapı Kredi World mobil uygulaması üzerinden katılım yapılacağını sakın unutmayınız.

Bunu yaptığınızda da otomatik olarak kampanyaya katılmış olacaksınız. Kampanya 7 Eylül ile 30 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya Yapı Kredi POS cihazları üzerinden yapacağınız harcamalarda geçerli olacaktır. Bu arada Yapı Kredi 50 TL World puan kazanmak için yapmanız gerekenler arasında en önemlisi kampanyanın sadece Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile bireysel TLcard’lar için geçerlidir.

Buna Bakmalısın; Geçmişe Dönük Alınan, Bütün Kart Aidatınızı Geri Alın!!  Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidat Ücretleri

Yapı Kredi 50 TL World Puan Kazanmak İçin Geçerli Harcamalar

  • Yapacağınız harcamalarda bireysel TLcard’lar, Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile Albaraka Worldcardlar’ı kullanmalısınız.
  • Bu kartlar ile yine kampanyaya dahil olan yerlerde yapılacak harcamalar için hediye para kazanabileceksiniz.
  • Mail order, nakit çekim, iade ve puan kullanım işlemleri kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyalara peşin yapılacak olan harcamalar dahil edilmektedir.
  • Tek seferde yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişler için geçerlidir. Bunun yanında aynı gün aynı yerden yapılacak olan farklı 50 TL ve üzeri alışverişlerden sadece ilki geçerli olacaktır.
Buna Bakmalısın; Geçmişe Dönük Alınan, Bütün Kart Aidatınızı Geri Alın!!  Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır?

Yapı Kredi 50 TL World Puan Kazanmak İçin Kampanyaya Katılım Koşulları

Yapı Kredi 50 TL World hediye puan içerisinde kampanyaya katılım yapabilmesi ön şartı olarak açık statülü ve kullanılan en az bir Yapı Kredi Bankası kredi kartınız olmalıdır. Yine harcamalarınızı bu kart üzerinden yapmalısınız. Kampanyaya Yapı Kredi mobil uygulamasından katılmayan müşteriler, kampanya koşullarından yararlanamayacaklar. Kartınıza tanımlanan kazandığınız para puanlarınızı en son 14 Ekim 2019’a kadar kullanmanız gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yıllık Kredi Kartı Aidatı İade Ücretleri ve Bankalardan Yasal Kart Aidatı Geri Alma Yöntemleri Kart Aidatı Almayan Bankalar. Kredi Masrafları Ücretini Geri Almanız için Burdayız. Kredi Kartı