Yapı Kredi

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidat Ücretleri

YAPI KREDİ BANKASI KREDİ KARTI AİDAT ÜCRETLERİ

Yapı Kredi Bankası’ndan kredi kartı almak isteyen müşterilerin en sık sorduğu sorulardan biri ise Kredi kartlarının yıllık ücretleri konusudur. Bildiğiniz üzere kredi kartlarından aidat alınamaz yasası günümüzde işleyen bir yasa olsa da bankalar bir yolunu bularak kredi kartlarında yıllık hizmet ücret bedeli almaktadır. Eğer Yapı Kredi Bankası’ndan kredi kartı alacaksanız aldığınız kartın yıllık aidat ücretini öğrenmek için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz. Ayrıca listede aidat ücreti olmayan iki adet kredi kartı bulunmaktadır.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Yapı Kredi World Kart Borç Sorgulama

YAPI KREDİ BANKASI KREDİ KARTI YILLIK HİZMET ÜCRETLERİ

Öncelikle aidat ücreti bulunmayan kredi kartlarını söylemek gerekirse; üniversite öğrencilerine verilen play kart ve World Eko kredi kartlarından yıllık aidat ücreti alınmamaktadır. Aidat ücreti alınan kredi kartlarına bakacak olursak; ticari bankacılık kapsamında yer alan World Business kredi kartı için yıllık 135 Türk lirası aidat ücreti ödenmelidir. Yapı Kredi Bankası’nın müşterilerine en sık vermiş olduğu kredi kartı olan World Kart 125 Türk lirası aidat ücreti ile World Gold kredi kartı ise 141 Türk lirası aidat ücreti bedenine sahiptir. Ayrıcalıklı bankacılık avantajlarından yararlanmak isteyen müşterilerin tercih etmiş oluyor zaten kredi kartı ise 160 Türk lirası yıllık aidat ücretine sahiptir.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Yapı Kredi 50 TL World Puan Kazanmak İçin Yapmanız Gerekenler

Lüks harcamalar için yüksek limitli ve ayrıcalıklı avantajlara sahip olan kristal kartı yıllık aidat ücreti 545 Türk lirasıdır. Bir diğer ticari bankacılık kartı olan Adios kredi kartının iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Adios ve Adios Premium olarak geçen bu kartlarda yıllık aidat 165 Türk lirası ve 242 Türk lirasıdır. Bütçenin sizi zorladı için taksitle alışveriş yapma gibi bir sorununuz varsa Yapı Kredi Bankası’nın size sunmuş olduğu taksitçi kart için yıllık 125 Türk lirası aidat ücreti ödersiniz ve bu para taksit olarak değil peşin olarak alınmaktadır. Son olarak Fenerbahçe taraftarlarının hem kulübüne destek olmak hem de ceplerindeki kredi kartında Fenerbahçe amblemini taşıyabilmek adına yapı Kredi Bankası tarafından Fenerbahçeli müşterilerine özel üretilmiş olan Fenerbahçe, fenerbahçe Gold ve fenerbahçe platin Kredi kartlarının yıllık aidat ücretleri sırasıyla 125 Türk lirası, 142 Türk lirası ve 160 Türk lirasıdır. Yapı Kredi Bankası’nın müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartlarını özelliklerini öğrenmek için bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası kredi kartları ve özellikleri başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı