Yapı Kredi

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartları ve Özellikleri

YAPI KREDİ BANKASI KREDİ KARTLARI

1944 yılında iş adamı Kazım Taşkent tarafından Türkiye’de yaşayan vatandaşların daha iyi konutlarda daha uygun fiyatlarda oturması amacıyla kurulmuş olan Yapı Kredi Bankası günümüzde bireysel bankacılık, platin bankacılık, özel bankacılık, kurumsal ve ticari bankacılık alanında hizmet vermektedir. Her geçen gün kalite standardı arttıran Yapı Kredi Bankası müşterilerine sunmuş olduğu avantajlı kredi kartları ile ön plana çıkmaktadır. Bu yazımızda Yapı Kredi Bankasından kredi kartı almak isteyen kişilerin hangi kartlara alabileceğini ve kartların özellikleri neler olduğunu anlatacağız.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidat Ücretleri

YAPI KREDİ BANKASI KREDİ KARTLARI VE ÖZELLİKLERİ

Yazımızı ilk bölümünde bireysel bankacılık alanında müşterilere sunmuş olan kredi kartlarını inceleyelim. Türkiye’nin en bonkör kredi kartı sloganı ile reklamları yapılan Yapı Kredi World kart müşterilerin en yoğun kullandığı kredi kartıdır. Eğer kredi kartı kullanımınızı bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız Yapı Kredi World Gold kartını kullanabilirsiniz. Ayrıcalıklı kampanyalar ve avantajlardan yararlanmak istiyorsanız da yapı Kredi World kredi kartı tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Diğer birçok bankada olduğu gibi yolculuk yapan müşterilerine avantajlar sağlayan Yapı Kredi, sık sık seyahati bundan müşterileri için Adios kredi kartını müşterilerine kullanımına sunmuştur. Eğer lüks alışverişini ya da lüks mekanlarda takılmak gibi zevkleriniz varsa yapacağınız alışveriş veya gezilerde indirimli fiyatlarda ya da ayrıcalıklardan yararlanmak için Yapı Kredi Kristal kartı sizin için uygun olacaktır. Birçok banka üniversite öğrencilerine çeşitli kredi kartları imkanı sağlamaktadır. Yapı Kredi Bankası da üniversite öğrencilerine yapı Kredi Play kredi kartını vermektedir.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır?

İkinci kısımda ticari kartları inceleyeceğiz. Eğer bir işletme sahibi iseniz ya da tarım ve hayvancılık ile ilgileniyorsanız yapı Kredi Bankası’nın bu iş alanlarına sormuş olduğu çeşitli kredi kartları bulunmaktadır. İş dünyası için Yapı Kredi Bankası World Business ve World Business Corporate kredi kartını çıkartmıştır. Tarım ve çiftçilik işi ile uğraşan müşteriler için Yapı Kredi Bankası Verimli Kart ve TMO kartını çıkartmıştır. Son olarak iki ticari kredi kartı ise Business TL kart ve Trio karttır. Peki size uygun olanı hangisi?

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı