Kredi Kartı Aidatı

Yapı Kredi Kart Aidatı

05.04.2019
Yapı Kredi Kart Aidatı

Oldukça çok sayıda kart ile birlikte müşterilerine hizmet vermekte olan Yapı Kredi bu konuda ülkemizde en iyi şekilde hizmet veren bankalar arasında yer almaktadır. Dolayısıyla sizler de bu konuda her daim en uygun hizmetleri almak istiyorsanız o zaman yapmanız gereken unsurlardan birisi bankanız ile birlikte bu hizmetlerden faydalanmak olacaktır. Her daim en uygun şekildeki Yapı Kredi kart aidatı ile birlikte karşı karşıya geleceksiniz. Ayrıca sunulmakta olan kartların her birinin aidat ücretlerinin de farklı farklı olduğunu söylemekte fayda var. Üniversite öğrencileri için World Eko ve Play kart ile birlikte hiçbir şekilde yıllık kart aidat ücreti alınmamaktadır. Bu bakımdan oldukça avantajlı olmasıyla birlikte ücret alınan kartlardan birisi World Business kredi kartı olmaktadır. Bu kartın fiyatının ise 135 TL olduğunu belirtmekte fayda var.

Aidatsız Kredi Kartı İsteyenler, Bu Yeni Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Yapı Kredi World Kart Borç Sorgulama

Yapı kredi kart aidatları;

  • Yapı Kredi bankası tarafından verilmekte olan World Kart aidat ücreti 125 TL olarak belirlenmiştir.
  • Aynı zamandaWorld Gold kartı ise 141 TL olarak belirlenmiştir.
  • Ayrıcalıklı avantajlardan faydalanmak isteyenlerin tercih ettiği kartın ücretinin ise 160 TL olduğunu belirtmekte fayda var.
  • Böylelikle sizler için en uygun şekildeki hizmetleri sunacak olan bankanız Yapı Kredi kart aidatı ile birlikte bu konuda en uygun şekildeki hizmetleri sunacaktır.
  • Sizler de bununla birlikte Kristal karttan faydalanabilirsiniz. Oldukça lüks harcamalar ve yüksek limitli, ayrıcalıklı olan bu kartın yıllık aidat ücretinin 545 TL olduğunu söylemekte fayda var.
  • Bütün bunlarla birlikte Adios ve Adios Premium kartlarının yıllık aidat ücretleri sırasıyla 165 TL ve 242 TL olarak belirlenmiş ve bu konuda da en uygun ücretlerden birisi olarak da belirtilmiştir.
Aidatsız Kredi Kartı İsteyenler, Bu Yeni Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yıllık Kredi Kartı Aidatı İade Ücretleri ve Bankalardan Yasal Kart Aidatı Geri Alma Yöntemleri Kart Aidatı Almayan Bankalar. Kredi Masrafları Ücretini Geri Almanız için Burdayız. Kredi Kartı