Yapı Kredi

Yapı Kredi Kart Aidat Ücreti 2020 Nedir?

Oldukça çok sayıda kart ile birlikte müşterilerine hizmet vermekte olan Yapı Kredi bu konuda ülkemizde en iyi şekilde hizmet veren bankalar arasında yer almaktadır.

Dolayısıyla sizler de bu konuda her daim en uygun hizmetleri almak istiyorsanız o zaman yapmanız gereken unsurlardan birisi bankanız ile birlikte bu hizmetlerden faydalanmak olacaktır.

Son Dakika ->  Yapı Kredi World Kart Kampanyaları 2020 Nedir?

World Kart Aidat Ücreti 2020 Nedir?

Her daim en uygun şekildeki Yapı Kredi kart aidatı ile birlikte karşı karşıya geleceksiniz. Ayrıca sunulmakta olan kartların her birinin aidat ücretlerinin de farklı farklı olduğunu söylemekte fayda var.

Üniversite öğrencileri için World Eko ve Play kart ile birlikte hiçbir şekilde yıllık kart aidat ücreti alınmamaktadır. Bu bakımdan oldukça avantajlı olmasıyla birlikte ücret alınan kartlardan birisi World Business kredi kartı olmaktadır. Bu kartın fiyatının ise 135 TL olduğunu belirtmekte fayda var.

Son Dakika ->  Yapı Kredi Bankası Kredi Kartları ve Özellikleri 2020

Yapı Kredi Kart Çeşitleri Nedir?

Yapı Kredi bankası tarafından verilmekte olan World Kart aidat ücreti 125 TL olarak belirlenmiştir.

Aynı zamandaWorld Gold kartı ise 141 TL olarak belirlenmiştir.

Ayrıcalıklı avantajlardan faydalanmak isteyenlerin tercih ettiği kartın ücretinin ise 160 TL olduğunu belirtmekte fayda var.

Böylelikle sizler için en uygun şekildeki hizmetleri sunacak olan bankanız Yapı Kredi kart aidatı ile birlikte bu konuda en uygun şekildeki hizmetleri sunacaktır.

Son Dakika ->  Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020

Adios Kart Aidat Ücreti Nedir?

Sizler de bununla birlikte Kristal karttan faydalanabilirsiniz. Oldukça lüks harcamalar ve yüksek limitli, ayrıcalıklı olan bu kartın yıllık aidat ücretinin 545 TL olduğunu söylemekte fayda var.

Bütün bunlarla birlikte Adios ve Adios Premium kartlarının yıllık aidat ücretleri sırasıyla 165 TL ve 242 TL olarak belirlenmiş ve bu konuda da en uygun ücretlerden birisi olarak da belirtilmiştir.

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir..

Okumaya devam et

Bir Soru Cevaplandı

SORU - CEVAP

 "Yapı Kredi Kart Aidat Ücreti 2020 Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı