Kredi Kartı Aidatı

Ziraat Bankası Kredi Kartı Aidat Ücretleri

Ziraat Bankası Kredi Kartı Aidat Ücretleri

ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTI AİDATI ÜCRETİ

Ziraat Bankası müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartlarından yıllık aidat ücretini bazı kartlarından alırken bazı kredi kartlarından almamaktadır. Ziraat Bankası diğer bankaların müşterilerine vermiş olduğu kredi kartlarının yıllık aidat ücretinden çok daha düşük bir ücret almaktadır. Yıllık aidat ücretinin düşük olması birçok kişinin Ziraat Bankası kredi kartları yıllık aidat ücreti konusunda araştırma yapmasına vesile olmuştur. Biz de bu yazımızda Ziraat Bankasından aldığınız Kredi kartlarında ödeyeceğiniz yıllık aidat ücretleri ile aidat ücreti olmayan kredi kartları listeleyeceğiz. Eğer Ziraat Bankasından kredi kartınız yoksa ve kredi kartı almayı düşünüyorsanız, Ziraat Bankasının müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartları ve özellikleri başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Buna Bakmalısın; Geçmişe Dönük Alınan, Bütün Kart Aidatınızı Geri Alın!!  Sigortasız Bir Kişi Kredi Kartı Alabilir mi?

ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTI YILLIK HİZMET ÜCRETİ

Bildiğiniz üzere Ziraat Bankası müşterilerine öğrenciler dışında tek bir kredi kartını sunmaktadır. Kendi içerisinde özelliklerine göre 3 farklı seçenek ayrılmış olan bankkart, Klasik, Gold ve Platin olmak üzere müşterilerim kullanımına sunulmuştur. Eğer Ziraat Bankası’ndan bankkart klasik kredi kartına alırsanız yıllık aidat ücreti olarak 10 Türk lirası ödersiniz. Eğer biraz daha yüksek limitler ile bankacılık işlemlerini halletmek istiyorsanız alabileceğiniz olan Gold Kart yıllık aidat ücreti olarak 39 Türk lirası almaktadır. Hem tüm kredi kartları işleminden yararlanmak hem de asistan hizmetlerinden yararlanmak isteyen Ziraat Bankası müşterilerine verilen bankkart platin kredi kartı için yıllık aidat ücreti 47 Türk lirasıdır. Ziraat Bankası’ndan alınabilen bu üç kartın aslı sizde dururken ek kart alma talebiniz doğrultusunda klasik kart için 11 Türk lirası Gold kartın ek kartı için 19 Türk lirası ve platin kartın ek kartı için 10 Türk lirası ödemeniz gerekmektedir. Eğer aidat ücreti ödemek istemiyorsanız ve daha kısıtlı Bir kredi kartı ihtiyacınız varsa Ziraat Bankası’ndan aidatsız kredi kartı alabilirsiniz. Son olarak gençlere yönelik denilen Ziraat Bankası Genç kredi kartı yıllık 15 Türk lirası aidat ücreti ile işlem görmektedir.

Buna Bakmalısın; Geçmişe Dönük Alınan, Bütün Kart Aidatınızı Geri Alın!!  Kredi Kartı Yapılandırma

Kısacası yukarıda saydığımız tüm kredi kartları Ziraat Bankası’nın müşterilerine vermiş olduğu kredi kartlarıdır. Bu kredi kartlarından birini aldığınız zaman yıllık aidat ücretlerini ödersiniz. Lakin bir sonraki yazımızda Ziraat Bankası’ndan alınan kredi kartlarından aidat iade işlemi nasıl yapılır başlıklı konumuzda okuyarak siz de kredi kartınızla ödeme yapmış olduğunuz aidat ücretini geri alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yıllık Kredi Kartı Aidatı İade Ücretleri ve Bankalardan Yasal Kart Aidatı Geri Alma Yöntemleri Kart Aidatı Almayan Bankalar. Kredi Masrafları Ücretini Geri Almanız için Burdayız. Kredi Kartı