Kredi Kartı BaşvurusuZiraat Bank

Ziraat Bankası Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır?

ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTI AİDATI

Kredi kartları aidatı iade konusunda yapılan yasal düzenlemeler ve mahkeme kararı ile oluşan aidat iade süreci birçok bankanın farklı süreç izlemesine yol açmıştır. Genellikle diğer bankalar kredi kartlarının Bir sene boyunca açık kalması şartı ile kredi kartı aidatlarını iade etmekteydiler. Ya da yapılan başvuru sonucunda en fazla 10 yıl geriye dönük olacak şekilde ödenen aidat tutarları başvuru sonrasında hesaplara iade edilmektedir. Ziraat Bankası’nda ise kredi kartı aidatlarının geri iadesi konusunda çok daha farklı bir yol izlenmektedir.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Sigortasız Bir Kişi Kredi Kartı Alabilir mi?

ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTI AİDATI NASIL GERİ ALINIR?

Ziraat Bankası’ndan kredi kartı sahibi iseniz ve en fazla 10 yıla geriye dönük olacak şekilde yıllık aidat ücreti ödemezsiniz bankanıza yapacağınız başvuru sonucunda Ödemiş olduğunuz kredi kartı aidat ücretini farklı bir şekilde tahsil edebilirsiniz.

Ziraat Bankasına yapacağınız kredi kartı aidat iade başvuru sonrasında banka yetkilileri size kredi kartınızın Bankkart Combo olacağını söyleyeceklerdir. Ziraat Bankası’nın müşterilerine sunmuş olduğu bankkart Combo aidat iadesi isteyen kişilerin hesabına aidat ücret tutarı kadar Combo lira yükleyerek alışveriş yapabilmelerine imkan sağlamaktadır. Örneğin 4 sene boyunca Ziraat Bankası’ndan almış olduğunuz kredi kartının aidat ücretini ödediniz.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Ziraat Bankası Kredi Kartı Aidat Ücretleri

4 sene boyunca yapmış olduğunuz ödeme 200 Türk lirasıdır varsayalım. İade talebini sonrasında hesabınıza 200 Türk lirası Combo yüklenerek alışverişlerinizde ve harcamalarınız da 200 lira fazladan bir limitiniz olacaktır. Yani Ziraat Bankası size Ödemiş olduğunuz aidat ücretini nakit olarak geri vermemektedir. Sonuç olarak ödemesini yapmış olduğunuz aidat ücretleri iadesi için internet bankacılığı, mobil bankacılık ya da şube bankacılığı üzerinden başvuru yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  18 Yaş Altı Kredi Kartı Veren Bankalar

AİDAT İADESİ İÇİN SAĞLANMASI GEREKEN ÖZELLİKLER

Aidat iade başvurusu yapabilmek için bazı şartları sağlamanız gerekmektedir. Öncelikle aidat iade başvurusu 16 Şubat 2018 tarihinden itibaren geçerli olan kart ücretleri için yapılabilmektedir.

Eğer SMS bankacılığını kullanmak koşulu ile aidat iadesi istiyorsanız, AIDATIADE yazın bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini yazın ve 4757 numarasına yollayın. Lakin burada dikkat edilmesi gereken konu SMS göndereceğiniz numara, kredi kartınıza tanımlanmış olan numara olmalıdır.

Geçmişe Dönük -> Alınan Tüm Kart Aidatlarınızı Hemen Geri Almak için TıkLayın!!

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

Bir Soru Cevaplandı

SORU - CEVAP

 "Ziraat Bankası Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı