Kredi Kartı BaşvurusuZiraat Bank

Ziraat Bankası Kredi Kartları ve Özellikleri

Ziraat Bankası Kredi Kartları

ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTLARI

Ülkemizde yer alan üç kamu bankasından biri Ziraat Bankasıdır. Ziraat Bankası 1863 yılında Osmanlı Devleti döneminde Mithat Paşa tarafından kurulmuştur. O dönemlerde ismi memleket sandığı olarak geçen cumhuriyetin kurulması ile ismi Ziraat Bankası olmuştur. Ziraat Bankası bireysel bankacılık, kurumsal bankacılık ve girişimcilere yönelik hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. Türkiye’nin en çok müşterisi sayısına sahip olan bankalarından biri olan Ziraat Bankası diğer bankalara nazaran daha az kredi kartı seçeneği ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ziraat Bankası’nın kredi kartı olarak sadece bankkart adında bir kartı bulunmaktadır. Bunun dışında üniversite öğrencilerine sunulan bankkart genç, kredi ve yurtlar Kurumu’ndan alınan kredi ve burs karşılığı verilmektedir.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Sigortasız Bir Kişi Kredi Kartı Alabilir mi?

ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTLARI ÖZELLİKLERİ

Kredi kartı özelliği olan bankkartın Klasik Gold ve Platin serileri bulunmaktadır. Eğer bankkart klasik kredi kartı sahibiyseniz iş yapacağınız alışverişlerde taksitlendirme yararlanabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerde kazandığınız puanlarla bir sonraki alışverişte kullanım hakkına sahip olursunuz. Ayrıca bu kredi kartının temassız özelliği bulunmaktadır. Klasik bankkart ile aynı özelliklere sahip olup lakin daha yüksek limitlere erişebilen Gold Kart, ziraat Bankası tarafından müşterilerine talep edildikleri takdirde verilmektedir. Platin kart ise hem yüksek limit hem de Asistan özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Platin kart sahipleri araç yardım hizmetleri Ferdi yardım hizmetleri konut yardım hizmetleri gibi konularda avantajlardan yararlanmaktadır. Lisans, yüksek lisans, doktora öğrencisi iseniz Ziraat Bankası tarafından 500 Türk lirası limit ile verilen bankkart genç kredi kartına sahip olabilirsiniz. Bu kredi kartını alabilmek için gereken şartlar üniversitede öğrenci olmak ve 18 ile 26 yaş arasında olmak gerekmektedir.

Son Dakika -> Kredi Dosya Masrafı ve Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır? Hemen Tıkla!  Kredi Kartı Limit Yükseltme

Eğer Ziraat Bankası müşterisi iseniz veya kredi kartı alarak Ziraat Bankası müşterisi olmak istiyorsanız Yukarıdaki kartları ve özellikleri sıraladık. Daha detaylı bilgi için Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayabilir ya da size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kredi kartları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı